PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744057}
7,1 680
ocen
7,1 10 1 680
Shadow Warrior 2
powrót do forum gry Shadow Warrior 2

Zdecydowanie świetny odstresowywacz, idealnie nadaje się do pogrania bez zbędnego myślenia . Wiele wiele wiele i jeszcze raz wiele rodzaji broni, ulepszeń, umiejętności oraz oczywiście Ciasteczka :) czynią tą gre świetną także dla fanów RPG.

Fabuła trochę leży, ale na całe szczęście nie ona gra tu główne skrzypce. Po dłuższym czasie daje też o sobie znać powtarzalność lokacji.

Masa świetnego humoru żartów oraz sucharów, czyni co chwilkę uśmiech na twarzy, a ciasteczka z cytatami sprawiają że chcesz rozwalić wszystkie beczki dookoła i inne rzeczy tylko po to żeby znaleźć kolejne ciasteczko :D :D

Z czystym Sumieniem polecam pomóc Lo Wangowi skopać trochę dup :D :D

ocenił(a) grę na 7
Panks55

Zgadzam się miodna rozwałka. Trochę gorsza pod względem fabuły i poziomu trudności od podstawki, ale za to lepiej dopracowana pod względem rozgrywki która dzięki kozackim bronią sprawia olbrzymią radość! Jak dla mnie to gra która za pomysłowość pod względem wyglądu broni powinna dostać Oscara, już same bronie sprawiały że można było zakochać się w tej produkcji ;).

DemiaN

Ja niestety nawet nie ukończyłem całej.. Do Dooma 4 najmniejszego startu ta gra nie ma ;)

użytkownik usunięty
Panks55

Wszystko fajnie, ale 3 lokacje na krzyż, losowo zmieniające wystrój? To był jakiś niesmaczny żart... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones