PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611366}

Shadow of the Colossus

Wander to Kyozou
8,3 3 111
ocen
8,3 10 1 3111
Shadow of the Colossus
powrót do forum gry Shadow of the Colossus

Wszystko jest tip top, grę obecnie skończyłem aż 3x razy, wszystko zostało tutaj upiększone. Jeżeli chodzi o aspekt graficzny to gra została stworzona na zupełnie nowym silniku. Jeżeli chodzi o zawartość to jedynie dochodzą COINY których jest 79 i dają specjalny miecz (najlepszy w grze), plus jest kilka Ester Egg'ów, sterowanie jedynie zostało takie samo i praca kamery które są najsłabszym ogniwem tej produkcji. Trochę szkoda, bo oprócz zmiany przydziału klawiszy w opcjach mogli by dopieścić te aspekty, co mnie osobiście trochę zawiodło bo można natracić nerwów przy starciach z kolosami, chyba że zna się sposoby.
Gra się przyjemnie nie powiem, ale nie będę pisał o starciach z kolosami bo dla mnie był to standard, jeżeli chodzi o ten tytuł to jestem starym wyjadaczem bo przed premierą Remastera grę skończyłem 4x razy (3x razy na PS2 i 1x na PS3), więc można śmiało powiedzieć że grę przeszedłem 7x razy. Tak więc nie dziwcie mi się że nie pisze tutaj z jakimś zaparym tchem o walkach z kolosami, jasne detale są po prostu widoczne gołym okiem. Kolosy wyglądają jeszcze piękniej niż wcześniej, co mi się bardzo podoba, to efekt światła jak np: znak kolosa odbija się od ściany. Dużo jest tego typu smaczków, ale mimo to stawiam sobie oczko wyżej wersję z 2005 roku.

O tym jednak dlaczego tak a nie inaczej, dowiesz się w recenzji poniżej ;). Zachęcam do obejrzenia, lecz przymusu nie ma. Pamiętajmy jednak, że to jest moja opinia, nie każdy musi się z nią zgadzać.

https://www.youtube.com/watch?v=oZMoh_fSvk4

PS: Ocena 10/10 to ocena na FIlmwebie za wersję z 2005 roku. Tak więc nie sugerować się tym, a oceną z recenzji pod wersję 2018.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones