PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607014}
8,9 5 775
ocen
8,9 10 1 5775
Silent Hill 2
powrót do forum gry Silent Hill 2

"Jedynka" SH bardzo mi się spodobała(zarówno ze względu na straszność i fabułę), tak więc
zaczęłam szukać gier do niej bardzo podobnych. Wtedy jeszcze jako 9-letnia dziewczynka nie
wiedziałam ,że są jeszcze inne części. 4 lata później w moje ręce trafiła Silent Hill 2. Oczywiście grę
przeszłam prawie od razu. Już wtedy bardzo mnie wzruszyła. Po kilku latach postanowiłam do gry
"wrócić" i przejść ją jeszcze raz, ale z innym zakończeniem. Wiadomo,jako osoba dojrzalsza
zupełnie inaczej spostrzegłam jeszcze więcej rzeczy i wartości niż wcześniej.
Klimat gry wspaniały, jest tajemniczo i strasznie. System walki, jak na tamte czasy, - świetny.
Ale to , co mnie najbardziej urzekło to całość. Myślę, że grę spokojnie można nazwać arcydziełem.
Brakuje mi takich gier dzisiaj.

ocenił(a) grę na 10
Lokiller

ja pierwszy raz zagrałem właśnie w SH2 coś koło 2003 roku, wtedy akurat to wszyło na pc, byłem 11 letnim śpikiem. Nie mogłem wtedy długo przy niej usiedzieć bo klimat był okrutny wtedy dla mnie, apartamenty nieźle ryły beret :D, pamiętem że grałem po kilkanaście minut dziennie z tego względu właśnie. Oj dużo był dał żeby móc jeszcze czuć to jak się grało za pierwszym razem, do tej pory co jakiś czas sobie odświeżam, najczęściej Born from a Wish. Ten dodatek to dla mnie strzał w dziesiątkę :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones