PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 101
ocen
8,3 10 1 10101
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

jeśli to czytasz to oznacza dwie rzeczy
1. dałeś się strollować
2. tak samo jak ja pragniesz drugiej części

ocenił(a) grę na 10
TheDonKilluminati

Przeszukam każdą informacje o drugiej części, choćbym miał dać się trollować!

ocenił(a) grę na 6
TheDonKilluminati

Uuuu, mamy tu trolla z prawdziwego zdarzenia, "szapoba" :-D. Części pewnie będzie pierdyliard.

ocenił(a) grę na 10
duraq

Oby. Nie obchodzi mnie masa niedoróbek, pominięć i krótki czas gry, dopóki mogę cieszyć się genialnym humorem i żarcikami skierowanymi w stronę fanów serialu.

ocenił(a) grę na 7
DramaticBrony

Podobno kontynuacja ma być, ale Parker bodajże zapowiedział, że w innej konwencji. Może FPS?

ocenił(a) grę na 10
iluvatar11

Wątpię. Raczej coś pod point'n click.

ocenił(a) grę na 10
iluvatar11

Mogli by zrobić RPG tyle ze tym razem nie śmiejące się z fantasy, ale np S-F, lub coś w pokroju Świata Mroku. Z tego to by mogli bekę ciągnąć i to niezłą.

TheDonKilluminati

Dobra wiadomość! Będzie kontynuacja!
15 czerwca w internecie pojawił się zwiastun nowej gry "South Park: Fractured But Whole"! Tym razem będzie ona o superbohaterach. Mam nadzieję, że i tym razem gra okaże się wielkim arcydziełem. Czekam z niecierpliwością!

ocenił(a) grę na 10
JuliannaFig

No to konkret ! Znaczy to ,że będziemy oglądać człowieka-szopa, misteriona i kapitana jagódkę. Swoją drogą dobry pomysł.

JuliannaFig

Nie mogę sie doczekać, GOTY jak nic ;)

Nethvoy

A kto się może doczekać? ;-;
Już pieniądze mam przygotowane i tylko czekam aż wyjdzie.
To czekanie tak niecierpliwi ;(

JuliannaFig

Za dużo jeszcze gier w tym roku, żebym ja odłożył, ale w premiere na pewno będę brał ;). Ciekawym jestem, czy bedą takie same wymagania sprzętowe. Pewnie i tak pójdzie mi na lapku, ale po prostu jestem ciekaw.

Nethvoy

Mnie swoją drogą ciekawie, czy będzie możliwość załadowania zapisu z Kijku Prawdy. Mogłoby być fajne. Tylko taki dodatek, że ma się tą samą postać, bo skile i itemy od nowa ;P

ocenił(a) grę na 10
JuliannaFig

Mintberry Crunch! xD

ocenił(a) grę na 10
JuliannaFig

Dopiero w marcu. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones