gatunek:
premiera: 4 maja 2005 (świat)
reżyseria:
scenariusz:

"Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith" to gra akcji z widokiem z pozycji trzeciej osoby. Fabuła bezpośrednio nawiązuje do ... czytaj dalej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

 
$related.related Mat Lucasjako:Anakin Skywalker / Darth Vader (głos)
Corey Burton Corey Burtonjako:Hrabia Dooku / Darth Tyranus / Latające droidy bojowe / Snajper Jedi / Rune Haako / Brutal Jedi / Pilot Jedi (głos)
Terrence 'T.C.' Carson Terrence 'T.C.' Carsonjako:Mace Windu (głos)
$related.related Andrew Chaikinjako:Klon / Kapitan klonów / Komandor Cody / Dowódca droidów bojowych (głos)
David W. Collins David W. Collinsjako:Droid bojowy / Wat Tambor / Poggle Mniejszy / Nute Gunray (głos)
Nick Jameson Nick Jamesonjako:Kanclerz Palpatine / Darth Sidious / Ben Kenobi / Neimoidiański adiutant / Snajper Neimoidian (głos)
Tom Kane Tom Kanejako:Yoda / Cin Drallig / Strażnik Neimoidian / Brutal Neimoidian / Przywódca Jedi (głos)
Scott Lawrence Scott Lawrencejako:Darth Vader (głos)
zobacz pełną obsadę

"Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith" to gra akcji z widokiem z pozycji trzeciej osoby. Fabuła bezpośrednio nawiązuje do najnowszego filmu z serii "Gwiezdnych Wojen". W grze poprowadzimy poczynaniami dwóch bohaterów, zarówno Obi-Wana Kenobiego, jak i młodego padawana Anakina Skywalkera. Gra "Star Wars: Episode III – Revenge of The Sith" bezpośrednio nawiązuje i rozwija główne elementy fabuły filmu. Pozwala graczom na kontrolę wszystkich umiejętności Jedi podczas prowadzenia obu bohaterów. Będziemy mieć zatem możliwość z jednej strony użyć wszystkich niszczących mocy, a z drugiej rozwiniętych technik posługiwania się mieczem, od złożonych ataków do tricków służących obronie. Gracze będą mogli z łatwością tworzyć różnorodne kombinacje niesamowitych ataków zawierające umiejętności blokowania czy odpychania na odległość. Ponadto gra daje możliwość użycia mieczy świetlnych także po to, by utorować sobie drogę - przeciąć zamknięte drzwi czy skorzystać z innych interaktywnych przedmiotów. Na przemiennie sterować będziemy dwoma postaciami, przyjaciółmi, którzy stali się wrogami. Jako Obi-Wan, gracz będzie dzierżyć potężnej siły miecz świetlny podczas obrony galaktyki przed ciemnością. By powstrzymać przeciwników będziesz wykorzystywać Moc, używać sił w obronie jasnej strony przez umiejętne i precyzyjne ataki mieczem. Jako Anakin, gracze będą budować umiejętności Jedi i uczyć się technik posługiwania mieczem po to by osiągnąć status mistrza. Używając mocy ciemnej strony gracze mają możliwość ataków z niszczącymi ciosami, miażdżącymi i palącymi przeciwników, a nawet porażającymi najbardziej doświadczonego mistrza Jedi w wielu pojedynkach jeden-na-jeden. Studio developerskie – The Collective – blisko współpracujące z twórcami filmu, starało się stworzyć w grze jak najbardziej autentyczne walki na miecze, z choreografią wziętą bezpośrednio z filmowej adaptacji, z nowymi akrobatycznymi skokami specjalnie tworzonymi pod opieką Nicka Gillarda – mistrza walk na miecze, który układa wszystkie pojedynki do filmów "Star Wars", jak i do wielu kaskaderskich filmów ("Indiana Jones i Ostatni Krucjata", "Rob Roy"). To właśnie Nick ułożył finałową walkę Anakina z Obi-Wanem, którą zobaczymy zarówno w filmie jak i w grze. I jak mówi o niej sam twórca jest to chyba jeden z najdłuższych pojedynków w historii kina. Nick zapewnia również, że na graczy czekają te same ruchy i emocje co zawarte w filmie.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tej gry. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje

muzyka:
na podstawie:
 • George Lucas (materiały do scenariusza, historia) (postacie)
 
oceń twórców
studio:
 • Collective Studios, The (
  • deweloper
  )
 • LucasArts Entertainment Company (
  • wydawca
  )
 • Ubisoft (
  • wydawca
  )
(więcej...)
kraje:
Kanada, USA
inne tytuły:
(więcej...)

forum (1)

zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o

o