PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607268}
8,7 10 315
ocen
8,7 10 1 10315
Star Wars: Knights of the Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic

Pomimo wgrania wszystkich łatek nadal zrąbane hitboxy i przez to blokowanie się w przejściach, słabe ai kompanów, przedmioty znikające z ekwipunku i ogólnie bugi odbierające przyjemność cieszenia się w pełni rozgrywką. I wątpię żeby to było spowodowane Win7
Chciałbym dać 9 ale przez te błędy nie da rady. Plus tego jest taki że Biowere wyciągnęło wnioski i następnie stworzyło arcydzieło w postaci ME.

Prince_Proks

Dziwne... Ja osobiście nie miałem takich bugów (owszem raz towarzysz się zablokował ale tylko na chwilkę)

Prince_Proks

Przeszedłem grę, lekko licząc, z 10 razy. Podczas ani jednego walkthrough nie natrafiłem na błąd znikającego z ekwipunku przedmiotu, ani na zacinającą się w przejściu postać. Z kompanami zdarzały się inne błędy, najbardziej uciążliwy z nich polegał na tym, że zdarzało im się stawać w miejscu, dopóki, dopóty nie przełączona została postać. Ale bez przesady, nie psuło to rozgrywki. Bugi to psuły rozgrywkę w drugiej części dopiero...

ocenił(a) grę na 8
Patty Diphusa

ja tej nie mogę przejść bo ciągle carshuje w randomowych momentach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones