PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607268}
8,7 10 315
ocen
8,7 10 1 10315
Star Wars: Knights of the Old Republic
powrót do forum gry Star Wars: Knights of the Old Republic

Wspaniała

użytkownik usunięty

Ta gra jest po prostu klasykiem, rewelacyjnym przedstawicielem gatunku. Trzymająca w napięciu fabuła i niespodziewany zwrot akcji (pierwszy raz jak zagrałem, to mną wstrząsnęło :D). Co do drużyny mam pewne uwagi, lecz najpierw - Bastilla. Od samego początku do końca najukochańsza towarzyszka, świetny romans. Carth, ciekawa historia i zadanie na Korriban. Mission i jej zadanie (Griff), Zaalbar, którego nie lubiłem od czasu kiedy się przyłączył. Canderous jako jedyny z wyjątkową historią o Mandalorianach, T3 posłuszny i zabawny robocik, Juhani do tej pory nie mogę strawić, jest dziwna i jej wygląd, charakter.... HK47 bardzo rzadzko zabierałem ze sobą, jedynie + za historie jego wcześniejszych właścicieli. Ostatnia postać, która miała swój klimat, i zasługuje na moją dużą ocenę to Jolee. Te jego opowieści były fantastyczne. Jednak cała kompania prawie nie umywa się do tej z K2.
Zadania poboczne także były fajne i zajmujące (proces Sunry'ego, arena na Taris i waśn rodów na Dantooine).
Podsumowując, gra trzyma swój klimat, i chętnie do niej wracam.

Ps. Rino Romano podkładał głos Revanowi? o.O W jakim momencie?? Nie wydaje mi się żeby w ogóle się odzywał

Dzisiaj skończyłem grę drugi raz (wcześniej miliard lat temu i praktycznie nic oprócz zwrotu akcji nie pamiętałem) i patrzałem na napisy końcowe. Nie widziałem tam Revana. o_O

ocenił(a) grę na 10

Romano podkładał głos Revanowi, ale słychać go tylko w czasie walki, jak wrzeszczy na wrogów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones