PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611180}
8,8 5 673
oceny
8,8 10 1 5673
StarCraft: Brood War
powrót do forum gry StarCraft: Brood War

Mimo to nadal wciągająca. Doszło kilka nowych jednostek w tym genialny Dark Archon u Protosów.

użytkownik usunięty
STAMiNA

Moim zdaniem najlepsza jednostka w BW to lurker Zergów. Naprawdę sieje zniszczenie, zwłaszcza u Terran. Ale Dark Archon też jest niezły. Przejmujesz drona Zergów i SCV Terran i masz do dyspozycji 600 jednostek, czyli 3 razy więcej niż normalnie.
Ech, swego czasu zasuwało się na starym battle necie. :)

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Nie wiem jak ty ale uwielbiam serie starcrafta jest to wspaniałe sf, i szkoda że nie ma jeszcze filmu kinowego .

ocenił(a) grę na 8
Gokussb

Też uwielbiam. Najbardziej podoba mi się dwójka. Chyba kupię sobie Starcraft: Remastered bo nie ukończyłęm ani jedynki ani Brood Wara. :>

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

To skoro nie przeszedłeś ani jedynki ani Brood warara , skąd wiesz że ten dodatek jest trudniejszy niż podstawka ??

Ja otrzymałem starcraft remaster za friko od Blizzarda

ocenił(a) grę na 8
Gokussb

>To skoro nie przeszedłeś ani jedynki ani Brood warara , skąd wiesz że ten dodatek jest trudniejszy niż >podstawka ??
Bo daleko zaszedłem w obu grach i mam punkt odniesienia.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Aha to zmienia wszystko . W starcrafta 1 i brood war grałem jeszcze podstawówce . I starcraft Remaster jest wehikułem czasu i przenosi w czasie to czasów premiery starszej wersji , i można przeżyć na nowo te klasyke .

ocenił(a) grę na 8
Gokussb

No ja też jakoś tak w tym okresie. :>

Grałeś w remastera? Podziel się opinią...

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Tak grałem w remastera i jest to wehikuł czasu do czasów do czasów premiery starszej wersji . Wspaniała odnowiona fabuła poprawiona grafika itp

ocenił(a) grę na 8
Gokussb

To spoko. Muszę ogarnąć temat.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Dla tej gry czas jest zatrzymany , i można grać w to z takim sentymentem jak w starszą wersje .

I jak sądzisz czy trylogia starcraft 2 zasługuje na miano klasyki ? Bo ja sądzę że tak

ocenił(a) grę na 8
Gokussb

>I jak sądzisz czy trylogia starcraft 2 zasługuje na miano klasyki ? >Bo ja sądzę że tak

Według mnie też. Szczególnie zakończenie "Legacy of the Void". 10/10. Na blogu zrecenzowałem zakończenie trylogii. Jest wyśmienite.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

No to fajnie .

Jak dla mnie fabuła starcrafta przewyższa znacznie gwiezdne wojny .

ocenił(a) grę na 9
Gokussb

Odnowiona fabuła? Czyli nie jest taka sama jak w starym SC?

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Zgadza się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones