PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607112}
8,6 457
ocen
8,6 10 1 457
Super Mario Galaxy
powrót do forum gry Super Mario Galaxy

mario galaxy

ocenił(a) grę na 8

a ja miałem na kompie naprawdę fajne polecam

ocenił(a) grę na 10
szymon_rybarczyk

ale to jest tylko na wii

ocenił(a) grę na 8
unomus

jak się umie to się ma

ocenił(a) grę na 10
szymon_rybarczyk

nie znasz się na tym

szymon_rybarczyk

Na kompie to miales emulator.. osle...

ocenił(a) grę na 7
Axi0maT

Skoro miał emulator, to mógł zagrać na PC prawda ? Czyli logicznie na to patrzeć - miał na kompie.

rascal0pl

Jedyna wersja jaka wyszla to na Wii i na tej konsoli mozna zagrac w te gre. Jesli jednak ktos probuje rznac glupa na emulatorze - bo inaczej tego nazwac nie mozna ze wzgledu na tragiczna jakosc emulacji - to nie moze powiedziec absolutnie nic o tej grze wg mnie - nie doswiadczyl chocby 10% funu plynacego z gry... I tak jest zreszta w kazdym przypadku kiedy gry nie odpala sie na sprzecie na ktory byla napisana. Podsumowujac logicznie na to patrzac to jemu tylko sie wydawalo ze mial to na kompie.. I tobie jak widac tez :)

ocenił(a) grę na 7
Axi0maT

"I tak jest zreszta w kazdym przypadku kiedy gry nie odpala sie na sprzecie na ktory byla napisana"
A czy ktoś napisał, że nie ? Oczywiście ze tak, z resztą sam mam tą konsolę, wiec nie musisz mi tego tłumaczyć.

Btw : Jakość emulacji jest zadowalająca (na pewno bardziej niż emulacja ps2)

rascal0pl

Zadowalajaca? :D :D :D BUHAHAHAHAHAHAHAHA... Oczywiscie masz prawo tak uwazac. Tyle ze dawno mnie nikt tak nie rozsmieszyl jak ty przed chwila :) Jesli jakosc emulacji Wii na PC jest zadowalajaca to Anna Grodzka w roli modelki tez jest zadowalajaca :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones