PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777933}
8,7 1 137
ocen
8,7 10 1 1137
Super Mario Odyssey
powrót do forum gry Super Mario Odyssey

To wygląda niesamowicie

użytkownik usunięty

ale szkoda że tylko Nintendo Switch,już prawie wszystkie NOWE gry o mario "poża runem" jest tylko na Nintendo nie mogą zrobiść żeby było również na kompy

Nie licząc czasów automatów oraz paru "gier-pierdółek" to wszystkie gry SUPER MARIO są wyłącznie na konsole Nintendo. Podobnie z Legend of Zelda.

użytkownik usunięty
Bartek_46

Jeśli chodzi o Zeldę to istnieją 3 gry z serii "Legends of Zelda" na CD Philipsa ale one to dobrych gier nie nalezą

Wiem, dlatego napisałem "podobnie". Bo Zeldy na automatach nie było ;) Nintendo nie odda swoich IP na inne platformy, bo to jest siła napędowa sprzedaży ich konsol, co nie jest żadnym odkryciem. Gry mobilne N są tak naprawdę reklamami mającymi za zadanie zaintersować ofertą Nintendo by w końcu zdecydować się na zakup konsoli :)

ocenił(a) grę na 7

Polecam emulator do switch o nazwie Yuzu. Ja sobie właśnie gram w Mario Odyssey. Trzeba go oczywiście poustawiać by gra działała płynnie. Czasami wyrzuca z gry. Ale tak poza tym jak najbardziej polecam Yuzu.

ocenił(a) grę na 6

Lol ja gram na kompie w 60 FPS i 1440p xD Ale nie warto, gra jest średnia. Fabuła nie istnieje, poziom trudnosci dla dzieci, zbieranie ksiezycy nużące.

użytkownik usunięty

temat zamknięty ten komentarz powstał wiele lat temu i trochę się zmieniło od tego momentu.

Zmądrzałeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones