PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612895}
6,2 949
ocen
6,2 10 1 949
Syberia 3
powrót do forum gry Syberia 3

NEWS : http://www.eurogamer.pl/articles/2017-03-08-zwiastun-przygodowki-syberii-3-preze ntuje-polski-dubbing

Musze przyznać że byłem bardzo sceptyczne nastawiony do Pani Anny Dereszowskiej , ale teraz uważam że jej głos pasuje do Kate Walker .

Dodaje jeszcze bardziej, tajemniczości swojej bohaterce .

ocenił(a) grę na 5
buterfly

Jak dla mnie to jest kompletna porażka. Ona zabiła wcześniej wykreowaną postać, poprzedni głos Turowskiej o wiele bardziej mi pasował, brzmiał też jakoś tak cieplej? Bardziej sympatycznie i dojrzale? Ja jestem zdecydowanie na nie :C

Kimara

Opinię fanów gry na pewno są podzielone , mi osobiście opowiada głos Pani Anny Dereszowskiej .

Nie zgodzę się jednocześnie że zabiła Kate Walker , wręcz przeciwnie swoim głosem sprawiał że postać stała się bardziej ludzka .

Ale każdy ma prawo do swoje opinani .

ocenił(a) grę na 9
buterfly

Nie jest żle myślałem ,że będzie gorzej chociaż nadal uważam, że Turowska pasowała do tej postaci znaczniej bardziej, ponieważ przez dwie poprzednie częśći poprostu tak jakoś przywiązałem się do jej głosu. Ale się cieszą ,że syberia 3 nareście ujrzy światło dzienne :)

Jon_Arbackle

Na pewno ciężko będzie przestawić się na inny głos , ale uważam że trzeba dać szansę Pani Dereszowskiej .

Również myślałem że będzie tragicznie , tymczasem uważam teraz że jednak trafili z wyborem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones