PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611509}
8,2 6 518
ocen
8,2 10 1 6518
Syberia II
powrót do forum gry Syberia II

Syberia 2 a windows 10

ocenił(a) grę na 10

Proszę pomóżcie! jak uruchomić Syberię w win 10 ? Dosbox jej nie uruchmia, już sama nie wiem co zrobić....

tejeda

przecież obie części Syberii śmigają bez żadnego problemu na win10, wystarczy zainstalować, nawet directxa nie musiałem doinstalowywać. skąd masz grę ? ja osobiście mam z gazety play, cda action i kolekcji klasyki (tą serię zawsze poleca Piotr Fronczeswski, moze kojarzysz). wersja z kolekcji klasyki śmiga, tamtych nie sprawdzałem. miałem tak np. z Maxem Paynem, żadna wersja gry łącznie z moim oryginałem nie śmigała, żadne wgrywanie sterowników, directxów nie pomagało. ściągnąłem wersję gtx i wystarczyło zainstalować i działało. raz też miałem tak, że nie chodziła mi gra, a po zainstalowaniu innej gry, doinstalowały się jakieś sterowniki i ta pierwsza zaczęła działać. jeśli nie działa Ci oryginał to po prostu pobierz

u mnie działała wersja (nie chcę linkować, więc zrób ręcznie)
jeśli nie masz zainstaluj program do torrentów, ja mam utorrent.
wejdź na stronę helltorents, po lewej masz kategorie, wejdz w gry pc.
wpisz Syberia 1 i 2 [PL] [ iso]
kliknij na nazwę
skopiuj link i wklej go w generator linków magnet (wpisz w google, pierwszy link)
kliknij wygeneruj link
kliknij link do magneta, otworzy ci się utorrent, mozesz wybrac miejsce do zapisu albo po prostu kliknać ok ale potem będziesz musiała ten plik znalezc.

wychodzi trzecia część, więc postanowiłem sobie odświeżyć obie cześci, nie podobało mi się tak bardzo jak kiedyś, ale to i tak jedne z moich ulubionych gier.

_Bunuel_

aha potem musisz zainstalować grę, czyli obraz iso otworzyć w Daemon Tools, zainstaluj ten program i otwórz obraz mds, wtedy utworzy Ci się nowy napęd w komputerze, wchodzisz i instalujesz jak z normalnej płyty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones