PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622858}

TERA

7,0 1 004
oceny
7,0 10 1 1004
TERA
powrót do forum gry TERA

Miałem okazje pograć i muszę powiedzieć ze pod względem wizualnym nie ma sobie równych w świecie
mmo.Polecam wszystkim niezdecydowanym swietna zabawa i niesamowita wrecz grafika.

ocenił(a) grę na 5
wildecard

Ładna,owszem,ale moim zdaniem to wszystko.Grywalność bardzo niska.No chyba że ktoś lubi koreańskie produkcje,to może mu się spodobać.Ja osobiście kupiłam grę,dostałam jak każdy miesiąc darmowy-i na tym się skończyło.

aerivin

Tera to dobre MMO, jednak nie na tyle zareklamowane w Europie, aby cieszyło się wysoką popularnością. Grafika jest świetna, jednak nie każdy może sobie pozwolić na PC wysokiej wydajności, tak więc odpadają osoby ze średnim sprzętem. Mało tego - trzeba przyznać, że Unreal Engine 3 nie nadaje się do gier MMO. Nie ma komputera, który zagwarantowałby ~60 fps na rajdach Nexus w Tera. 20 maximum. Patrząc w niebo.

ocenił(a) grę na 7
Razerka

i tu się nie zgodze. Ja mam kompa ze średniej półki i gram na maksymalnych detalach i nie było jeszcze dnia żeby mi cokolwiek muliło za wyjątkiem bicia raidów.

AVVOL

Przecież ja mówię właśnie O RAJDACH gdzie jest minimum 200+ osób... Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

ocenił(a) grę na 7
Razerka

"Grafika jest świetna, jednak nie każdy może sobie pozwolić na PC wysokiej wydajności, tak więc odpadają osoby ze średnim sprzętem"

nie, nie określiłaś, że chodzi o raidy. Na ich temat wspomniałaś 2 zdania później w konteksie nexusa. Cytowane przeze mnie zdanie jest napisane ogólnikowo więc nie tyczy się jak teraz twierdzisz tylko raidów... Myślenie ze zrozumieniem się kłania.

wildecard

Oceniasz ją jako najlepszą wizualnie grą mmo, na podstawie porównań z jakimi tytułami?

ocenił(a) grę na 7
_wilczur_

rift/lineage2,WoW,Aion

wildecard

Dobra lista. Nie wiem jednak czemu Tera przypadła Ci do gustu bardziej od Aiona, jeśli chodzi o grafikę. Ale to raczej kwestia osobistych preferencji, bo to gry z najwyższej półki pod tym względem.

_wilczur_

Aion to kiła....nie nadaje si e do niczego....A Tera ładniutka i cool gierka ale do arcydzieła to daleko

twokill

zależy dla kogo kiła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones