PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608437}
8,3 10 183
oceny
8,3 10 1 10183
The Elder Scrolls III: Morrowind
powrót do forum gry The Elder Scrolls III: Morrowind

A mi nawet teraz

użytkownik usunięty

ta grafika nie przeszkadza ma ten swój urok

Grafika jest świetna jak na ten rok zwłaszcza modele broni i części pancerza , podobają mi się też modele niektórych potworów.
Zresztą ta gra jest stosunkowo nowa.

użytkownik usunięty
GarvinSitho

no ale 11 lat już ma i wiele osób mówi że świat pusty , grafika szarobura

Grywałem w takie gry jak Pong , Space Invaders , Wolfenstein 3D , Galaga czy Alien Breed.
I przy tych grach to jest stosunkowo nowa produkcja.
A grafika jak na swój rok prezentuje się wyśmienicie , chociaż zależy też kto ocenia.

ocenił(a) grę na 10
GarvinSitho

Nie powinienem się wypowiadać bo darzę Morrowinda ogromnym sentymentem, samą grę przechodziłem kilka razy - grafika nigdy nie stanowiłą dla mnie problemu, wręcz przeciwnie była piękna tak samo jak i muzyka ;)

Tekstury brzydkie? Może i tak, dla mnie całokształt jest piękny, jasne nie robi takiego wrażenia jak niegdyś szczególnie teraz kiedy faktycznie jest wiele dużo lepszych gier... ale jednak. :)

ocenił(a) grę na 10

Dokładnie, niesamowita wizja artystyczna Morka się obroniła.

użytkownik usunięty
mrocznyburak

jasna sprawa:) A dla mnie mody graficzne troszkę psują klimat tego świata

Włączyłem z ciekawości,i wciągneła mnie jak inne TESy.Grafa nie przeszkadza nawet jak na 10 letnią gre.Tylko mam problem czuje się troche zagubiony.Zrobiłem misje poboczne w Seyda Neen.Skierowałęm się do Balmory tutaj zrobiłem dwie pierwsze misje Dwemerowa łamigłówka,i Czaszka Llevule Andrano.Dalej kontynuować Gildii Ostrzy nie mogę za niskie staty... wiec co robić ??? Eksplorować kontynent czy zająć sie jakąś inną gildią...??? Może po kilka zadań z każdej innej Gildii,żeby nabić staty do Gildii Ostrzy...??? Jakaś podpowiedz był bym wdzięczny POZDRAWIAM.

użytkownik usunięty
inMate1818

musisz zobaczyć w sekcji organizacje Ostrza i zobaczyć jakie współczynniki i umiejętności musisz podnieść powyżej określonego poziomu

czyli np. musisz jedną umiejętność z tych ulubionych co są tam wypisane podnieść do np. 40 pkt
a 2 inne na 20pkt

w taki sposób się awansuje
chociaż czasami w innych gildiach masz to już zapewnione ale np. musisz wykonać questy ale spróbuj podnieść w Ostrzach tak jak ci powiedziałem

pamiętaj też o systemie levelowania żeby współczynniki podnieść o 5
musisz np. zdolność jakąś która po najechaniu ma zwiążek z siłą podnieść o 10


może napisałem trochę teraz chaotycznie więc jak coś to pisz
a jeśli teraz nie masz pieniędzy na treningi to fakt dołącz do innych gildii
ten świat jest tak ogromny i złożony ze nie warto robić tylko głównego wątku

Musze przyznać się bez bicia,że zaoptrzyłem się w poradnik do Morrowinda.Jeżeli chodzi o poradnik to najbardziej chodziło mi właśnie o te tabelki jak awansować żeby pchać misje dalej.Inteligencja za niska na pchanie dalej głównej fabuły wezme sie za inne gildie i pozwiedzam mape bo jest masakrycznie ogromna.Wielkie Rody,kulty,legiony,światynie chyba najbardziej złożony TES.Jestem pod wielkim wrażeniem ile jest tu do zrobienia,i jeszcze dwa dodatki.DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ :)

użytkownik usunięty
inMate1818

dokładnie
11 organizacji plus 1 w dodatku czyli w sumie 12
3 główne wątki licząc z dodatkami
mnóstwo zadań pobocznych

do tego by zrobić wszystko trzeba zagrac 3 razy

w Oblivion i Skyrim jest mniej tego wszystkiego

użytkownik usunięty
inMate1818

nie ma sprawy
jakbyś chciał o czymś porozmawiać na temat Morrowind to śmiało pisz

ja w tą grę gram któryś już raz i mogę grać w nią bez końca
ma to coś czego Oblivion i Skyrim już nie mają ...

Tak to prawda.Chociaż Skyrima,i Obliviona uwielbiam Morrowind ma to coś w sobie,że bije na głowe poprzednie cześci.Dwa dni temu ściagnąłem "Morrowind Sounds and Graphics Overhaul 3.0" Teraz to dopiero gra się świetnie grafika jest super chociaż do takiego Obliviona jej daleko,ale na sam widok oko się cieszy.Dużo czytałem o projekcie SKYWIND wygląda nieziemsko,ale chciałbym żeby wydali Morrowinda Remaster HD to by było coś :) Miłego dnia,i pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones