PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608437}
8,3 10 182
oceny
8,3 10 1 10182
The Elder Scrolls III: Morrowind
powrót do forum gry The Elder Scrolls III: Morrowind

Nie przeszłam

ocenił(a) grę na 9

Jakoś tak się złożyło, że zaczęłam w nią grać dopiero w zeszłym roku i niestety nie dane mi było przejść do końca, bo w międzyczasie mój 6letni komputer zakończył swój żywot, a na myśl, że mam teraz zaczynać od początku aż mi słabo. Spędziłam nad tą grą pół roku czasu i myślę, że doszłam mniej więcej do połowy, jeśli można to tak określić.
Mimo wszystko oceiam ją wysoko, gdyż gra wciągnęła mnie bardzo. I wcale nie odczuwało się że gra jest już taka stara.
A najbardziej podobało mi się, że mogłam grać leśną elfką i walczyć ubrana w sukienkę lol.

użytkownik usunięty
magda9876

ja mnóstwo czasu grałem i także nie ukończyłem
główny wątek to malutki procencik całej gry
po skończeniu głównego wątku nadal można spokojnie jeszcze ze 300 h pograć

ocenił(a) grę na 10
magda9876

No i właśnie dlatego do gier RPG robi się kopie zapasową serwów :)

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

Wiem, Mądry Polak po szkodzie :)

użytkownik usunięty
magda9876

Od tego wpisu minęło 1,5 roku, mam nadzieję, że się przemogłaś i jednak zaczęłaś od nowa i skończyłaś tą epicką grę ;)

ocenił(a) grę na 9

Niestety nie mam na to czasu. Jak i na żadne inne gry. Życie ;)

ocenił(a) grę na 10
magda9876

Szkoda, bo gra doprawdy zajebista.

ocenił(a) grę na 9
magda9876

Skończyłem wątek główny. Ufff, 4 i pół miesiąca.

Odkryta mapa może z 60%. Masakra. Ale za to sporo ksiąg przeczytanych, kilka zadań pobocznych i dla gildii.

ocenił(a) grę na 10
Piotrek4

a jak tam dodatki ?? bo jak nie ruszyłeś to czeka cie sporo pracy jeszcze :)

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

Właśnie gram w "Tribunala", na Solstheim jeszcze nie byłem.

ocenił(a) grę na 9
magda9876

Miałem podobną sytuację. Przeszedłem 3/4 gry i mam po niej niezapomniane przeżycia. Minęło już przynajmniej 10 lat od kiedy rozstałem się z nią w tak niemiłych okolicznościach. może warto ją uruchomić, żeby przypomnieć sobie klimat kilku okolic? :)

magda9876

Heh mnie gra tak samo wciągnęła, ale utknęłam na jednej misji i jakoś to tak potem wyszło :)

ocenił(a) grę na 9
magda9876

Ja znalazłem jakiś czas temu stare zapisane gry z 2009, i skończyłem w końcu główny wątek gry. Tylko musiałem użyć kodów na przywołanie "czerpaka" , który jest potrzebny do rozwalenia serca lorkhana, bo kiedyś byłem już w tamtej lokacji i go wyrzuciłem z ekwipunku.

użytkownik usunięty
magda9876

A mi kiedyś brat skasował save'y. Ja już mam tą daedryczną zbroję i ogromny miecz, a on mi skasował save'y. Już robiłam misje dla popielnych Chanów, a on skasował mi save'y. Całe wakacje przechodzenia Morrowinda na marne!!! :/ :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones