PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611264}
8,6 33 169
ocen
8,6 10 1 33169
The Elder Scrolls V: Skyrim
powrót do forum gry The Elder Scrolls V: Skyrim

Przez ten lipny dubbing gra gubi klimat. Lepiej zachować oryginalne glosy i pykac z napisami.

ocenił(a) grę na 1
Disco_Destroyer

Co jak co, ale polski dubbing i oryginalny jest do bani. Najlepsza jest Gerdur mówiąca tak ,,dosłownie'' jak Polak pierwszy raz widzący coś po polsku. Ma się normalnie ochotę strzelić od tego!

ocenił(a) grę na 10
Aurona

Po 15 sekundach gry z dubbingiem odechciało mi się grać i czym prędzej zmieniłem ustawienia. Nie wiem, jak u innych, ale grając elfem, gdzie trzeba było unicestwić wrogów, nie dało się wytrzymać tych "okrzyków".

ocenił(a) grę na 1
Aurona

*angielsku

ocenił(a) grę na 8
Disco_Destroyer

Za każdym razem jak słyszę Arngeira w wykonaniu Kowalewskiego mam ochotę się pociąć szczotką od kibla. W oryginale bawiły mnie te ich akcenty, zwłaszcza strażników miejskich (czy tylko mnie wydaje się, że gadają jak Jon Snow z Gry o tron?).

ocenił(a) grę na 10
Dallaz

Wszyscy przeczytali swój tekst i wzięli pieniądze. Gdyby choć trochę okazali emocje w tych dialogach i nie dubbingowaliby okrzyków, draugry (co mi się najbardziej nie podobało), to może by coś z tego wyszło. Gdy usłyszałem "Fus... RO DA!" w spolszczonej wersji, szczęka mi opadła do jakiej przyczynili się profanacji.

ocenił(a) grę na 8
Iluvatar94

Moja nordka tam ładnie krzyczy Fusa. Ale jak oglądałam na youtubie lets playe to faktycznie inne rasy, a przede wszystkim męskie postacie krzyczały do bani.
Ale w sumie nie wszyscy byli tacy najgorsi, np. jarl Białej Grani, Brynjolf, Astrid, Serana jak dla mnie byli spoko.

ocenił(a) grę na 1
Dallaz

Poszukaj sobie na youtubie filmik pt: ,,NIAAAA! HAAAA!: Czyli głupota Polskiego dumbingu.''. Tamten to się dopiero głupio darł :)

ocenił(a) grę na 8
Aurona

O właśnie, to też... no miszcz no!

ocenił(a) grę na 10
Iluvatar94

"Fus... Ro DAH!"*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones