PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684111}

The Evil Within

Psycho Break
7,5 2 597
ocen
7,5 10 1 2597
The Evil Within
powrót do forum gry The Evil Within

8/10

ocenił(a) grę na 8

Gra jest warta świeczki :) Mamy tutaj sporo do czynienia z klimatem.Cóż jak napisałem tam kiedyś :D prawie nie do ukończenia, ale jak ktoś ma sporo padów do zjeb$anai to proszę bardzo .Polecam tylko na Pc Pozdro :D

sylwester_3

Niby z jakiej racji "prawie nie do ukończenia"?

sylwester_3

Czemu nie do ukończenia? xD
Nie grałam na konsoli, ale wydaje mi się, że na padzie jest kiepska kamera. Przynajmniej po tych obejrzanych let's playach gdzie ludzie grali na ps4, miałam wrażenie, że jedna gałka na padzie służy do obracania kamery i nie obraca się ona automatycznie. Jeśli tak jest i nie można tego zmienić w opcjach to rzeczywiście lepiej się gra na PC z myszką :)

ocenił(a) grę na 8
sylwester_3

Ja przeszedłem na XBoxa 360, powtarzałem nawet kilkanaście razy niektóre momenty się, ale da sie, ponadto gra jest nawet długa, to mnie zaskoczyło. Bardzo ciekawa fabuła, psychodeliczny klimat grozy, bardzo ciekawe modele postaci, niezła grafa i płynność, takiej gry szukałem, dobrego horroru choć bardziej gra akcji niż klasyk w postaci Silent Hill 2, ale The Evil Within no na prawdę gra warta świeczki, wreszcie bardzo dobry horror, ostatnio to tylko Alan Wake i Obcy: Izolacja były równie dobre, polecam fanom gatunku, bardzo dobra gra !! Nie jest aż tak trudna. Dark Soulsy 2 wywaliłem po 2 dniach grania bo nawet 5 % gry nie umiałem przejść. Gra ma klimat, fabułę i wciąga. Czego wiec chcieć Survival horroru, dla fanów gatunku obowiązkowa gra. Nie rozumie dlaczego nie była nominowana w jakiś nagrodach za zeszły rok, bo wielu ją chwali w tym ja. Dark Souls 2, AC: Unity i Far Cry 4 bije na łeb.

ocenił(a) grę na 9
SlimShady85

W pełni sie zgadzam bardzo dobra gra, kilkanaście godzin swietnej zabawy.Grałem tylko w nocy w sluchawkach i kilka razy pod skoczylem na fotelu he he.Według mnie jedna z lepszych gier ostatnich lat.Dla mnie lepsza niż tak chwalony The Last of Us.Moja ocena 9/10

norania0

No aż tak bym nie porównywał do The Last of Us. Bez przesady :)

ocenił(a) grę na 7
norania0

Trochę kolego się zagalopowałeś z tym porównaniem do The Last of Us ;)

Vito_Corleone

Pod wieloma względami The Evil Within rozwala TLOU i vice-versa, zależy co kto lubi. Poza tym. nie można(i nie wolno!) tych gier porównywać, min. przez budżet obu produkcji.

ocenił(a) grę na 8
sylwester_3

Dokładnie,co tu dużo mówić.Bardzo dobra gra,chyba najlepsza w jaką grałem od 2 lat;nie rozumiem tylko czemu recenzanci tak płakali-ale może przez to że im "nie posmarowali" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones