PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 792
oceny
8,7 10 1 8792
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

...to wstrzymałem oddech, ten zwiastun będę oglądał chyba do premiery, czekam jak cholera.

PunkFan

Co za zwiastun! Lepszy niż większość filmowych które teraz wychodzi!

ocenił(a) grę na 10
PunkFan

Klimat jak cholera! Na początku nie dowierzałem, że jest to coś oficjalnego. Byłem niemal pewien, że jest to kolejna fanowska kompilacja zlepków cinematików z innych pozycji. W momencie gdy zobaczyłem znak "Świetlików" szczena opadła!
Twórcy zarzekali się, że historia Ellie i Joela jest zamknięta i na pewno do niej nie wrócą, jednak gracze zbyt mocno pokochali tę parkę. Charakterystyczne gitarowe brzmienie i nasz brodaty, szorstki "opiekun" mijający kolejne trupy - masakra!
Playstation 3 (razem z tv :D) kupiłem specjalnie dla pierwszej części i wychodzi na to, że z PS4 będzie podobnie ;)

JasonCCC

Nie wiem, gdzie wyczytałeś że na pewno nie będzie kontynuacji, ale grafiki koncepcyjne z Ellie grającą na gitarze pochodzą sprzed dwóch lat, więc już pewnie wtedy zaczęli planować drugą część.

miczu47

to był fanart, nawet ND zdementowali to zadjęcie jakoby miałobyć grafiką koncepcyjną do drugiej części

BlackRose58

To szacun dla twórcy fanarta za to, że przewidział ten motyw z Ellie grającą na gitarze :))

miczu47

Twórcą był Marek Okoń, który robił z tego co pamiętam grafiki dla ND przy tworzeniu pierwszej części, więc nie wiem czy tak do końca nie było to pierwszą zapowiedzią, a że zdementowali to norma.

ocenił(a) grę na 10
miczu47

Wyczytałem, usłyszałem, wszędzie było tego pełno w pierwszym roku po premierze pierwszej części.
Uznali, że historia Ellie i Joela jest pełna i skończona i nie ma mowy o jej kontynuacji. Jeżeli mieliby wrócić do tego uniwersum to z nowymi postaciami i nową historią.
Ostatnie dni pokazały nam, że jednak nie wywiązali się z obietnicy ;) I dobrze!

ocenił(a) grę na 9
PunkFan

Fantastyczny trailer. Cholernie jestem ciekaw fabuły.
Chodzą plotki, że Ellie ściga zabójców Joela, który w grze pojawia sie, duch/ wspomnienie ;)
Tak czy inaczej czuje, ze będzie cala masa emocji, głównie smutku...

m_szymon

kurde bele oby nie, bo chciałabym jeszcze zagrać Joelem

BlackRose58

Bedzie sie dało sterować joelem gdzieś do połowy gry.

PunkFan

Moja reakcja taka sama mój przyjacielu

ocenił(a) grę na 7
Moretz96

Joel misi żyć . Nie po to przedstawiono jego gistorie zeby go uśmiercać

PunkFan

CIAAAAAAAAARYYYYYYYYY CAŁY CZAS CIAAAAAAAARYYYYYY !!!!!!

ocenił(a) grę na 6
PunkFan

I okazało się największym zawodem w historii gier video

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones