PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642590}
9,1 26 527
ocen
9,1 10 1 26527
The Last of Us
powrót do forum gry The Last of Us

Skończyłem niedawno the last of us w wersji na PS4 i mam od tamtego czasu kaca growego. Co to znaczy? To, że co bym nie włączył to każda gra wydaje mi się teraz płytka, pusta, wyprana z emocji, głupkowata i oklepana. Nic nie jest w stanie dorównać TLOU w temacie emocji, więzi z bohaterami, klimatem. Ta gra jest niesamowita, mam prawie 30 lat, a gram o piątego roku życia i nigdy jeszcze nie grałem w grę, która tak by działała na emocje. Jest wspaniała, pod tym względem, to zdecydowanie najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała. Sa lepsze gry pod względem strzelania, są lepsze pod względem fabuły, ale jako całokształ nie ma nic lepszego. Powiecie, że wiele gier budzi emocje, ale to na ogół strach (horrory) lub zachwyt w stylu "wow, ale jebło" (COD, battlefield), "wow, ale akcja" (uncharted), "wow ale grafa" (wszystkie najładniejsze). Ale to są tylko takie chwilowe emocje. Ok, strach w horrorach może być długotrwały. Ale mi chodzi o inny rodzaj emocji, o strach, ale w trosce o drugą osobę, o uczucia, o więź dwojga ludzi. Żadna inna gra nie ma tego co TLOU. I nie wiem czy dobrze, że jest taka gra. Bo jest tylko jedna, a teraz wszystko inne wydaje mi się tylko zabawą dla dzieci.

Peter_1987

Odpowiedź po 3 latach, ale co tam:D
Miałem dokładnie takie same odczucia. Dla mnie już żadna gra nie dorówna TLOU pod względem przeżywania opowieści, kreacji postaci. 3 miesiące po premierze TLOU wyszło GTA V i nie ważne jak bardzo mi się podobało, nie dorównało TLOU.

ocenił(a) grę na 9
Connor7

Ale multi w GTA V czyli GTA Online do dziś sie rozwija a TLOU chyba nie

ocenił(a) grę na 10
Peter_1987

Peter ja mam dokładnie to samo co Ty. Już w nic innego nie gram ,bo wszystko jest tak słabe, że mi się odechciewa. Jedyna gra która robiła na mnie wcześniej wrażenie podobne to był Heavy Rain ,ale the Last of US trafiło lepiej w moje gusta . Obecnie gram w tę grę trzeci raz i nie wiem w co ja mam innego zagrać :/ Jedynie by mogło mi jeszcze się spodobać Beyond dwie dusze, jednak uważam, że Na razie nie widzę produkcji , która by dorównała tej grze. Po tej całej grze sam pokochałem Ellie jak córkę i naprawdę da się ją polubić :) Pozdrawiam i czekam na drugą część chociaż mam obawy czy dorówna fabularnie pierwszej,bo wątpię.

ocenił(a) grę na 4
Peter_1987

Zacznij ogladas brazylijskie i wenezuelskie telenowele, to emocji bedziesz mial nadto. Do tego dorzuc M Jak Milosc, Klan i inne polskie szlagiery.

ocenił(a) grę na 10
aproxx

Chciałbym znać historie twojej oceny tak wspanialej gry, iz coś Cie skłoniło do tego ,że daleś tylko '4'

ocenił(a) grę na 4
Qosa

https://www.filmweb.pl/videogame/The+Last+of+Us-2013-642590/discussion/Spodziewa lem+sie+wiele,2565632


Wystarczy poszukac. Wspaniale to sa pierwsze Silent Hille, Forbidden Sireny, a nie ta smieszna telenowela dla causali. Pozdro

ocenił(a) grę na 10
Peter_1987

Nie pisałeś tego przypadkiem pod wiedźminem?

ocenił(a) grę na 10
s111

Buehehe, bez kitu:)

ocenił(a) grę na 9
Peter_1987

Jestem w trakcie pierwszego w życiu ogrywania gry na PS5. Trzeba przyznać, że jest bardzo dojrzała scenariuszowo, niesamowity klimat. Podobny, realistyczny, wybitny scenariusz ma gra Days Gone.

ocenił(a) grę na 9
Kazikowy

I jeszcze MAFIA cz.1 z tego czeskiego studia też ma super scenariusz i grywalność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones