PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642590}
9,1 26 524
oceny
9,1 10 1 26524
The Last of Us
powrót do forum gry The Last of Us

Wszystkie te Wiedźminy itp. nie dorastają tej grze do pięt.

ocenił(a) grę na 8
luk4s7_1992

Co takiego wybitnego jest w fabule tej gry serio?? Relacje miedzy postaciami tak ,klimat tak ale ku*wa fabula?? to akurat mega mnie rozczarowała ,ogólnie to jedno z największych rozczarowań na PS3 ,niby wiesz ze gra super ale czegoś brakuje

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

Tak, fabuła. IMO w historii gier wideo nie było tak świetnego scenariusza, głównie dzięki rewelacyjnie napisanym postaciom i zakończeniu, które zachęca do przemyśleń na temat czynu Joela.

ocenił(a) grę na 8
kammel004

nie mów ,ze w historii gier nie było lepszego scenariusza ,bo we wszystkie gry swata nie grałeś.Pierwszy przykład z brzegu Planescape Torment ,scenariusz tej gry ma kilkanaście tysięcy stron i nie ma lepszej bardziej zawiłej fabuły niż w tej grze

ocenił(a) grę na 7
Danio31b

Hmm... jest, chociażby w Silent Hill 2 - przy czym trochę krzywdzące jest traktować ową "grę", właśnie jako grę, a raczej osobne dzieło sztuki.

ocenił(a) grę na 8
Hobbit1

Gra która w swoim gatunku jest dziełem sztuki ,tak bym to określił.Czasy się zmieniły, dziś cały świat gra i myślę ze najwyższy czas uznawać gry, jako pełnoprawne dzieła sztuki na równi z filmami czy czymkolwiek innym

ocenił(a) grę na 10
luk4s7_1992

Generalnie to masz rację, jedyna gra, która wytwarzała u mnie podobne emocje to był tylko Silent Hill 2 , chodzi o atmosferę, dół, dramat, poziom smutku, beznadziei oraz rozje.bującego łeb zakończenia.

ocenił(a) grę na 10
luk4s7_1992

Gra jest świetna, ale nie znasz pewnie wielu starszych gier, które były wybitne. Kiedyś gry były dużo lepsze niż obecnie.

luk4s7_1992

Istnieje istnieje, jest nią Planescape: Torment z 1999 roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones