PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729225}

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Zelda no Densetsu: Breath of the Wild
9,1 1 843
oceny
9,1 10 1 1843
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
powrót do forum gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Edge: 10/10, Famitsu (którego oceny sobie cenię): 10/10/10/10 - wprawdzie liczyłem na hit ale wygląda na to, że to będzie 'ta' jedna z najlepszych Zeld jakie do tej pory wyszły. Hajp był wysoki ale teraz poszybował do nieba :D

ocenił(a) grę na 10
matiiii

EDGE - 10
Famitsu - 40/40
Gamespot - 10
Jeuxvideo - 20/20
IGN - 10/10
Eurogamer - Essential
Giantbomb - 5/5
PressStart - 10/10
Gamesradar - 5/5
Polygon - 10/10
Gamecentral - 10/10
Destructoid - 10/10
rpgsite - 10/10
NintendoLife 10/10
USGamer - 5/5
Kotaku - "Best Zelda ever"
Metro.co.uk - "Very possibly the best video game ever made"

Takich ocen to ja jeszcze w grach video nie widziałem...

Shadman_filmweb

Na 59 recenzji (w momencie mojego pisania) nota na metacritic: 98%!!!!

A tak poważniej: jestem ciekaw, na ile tutaj jest prawdy w samej ocenie tytułu tj. czy recenzenci rzeczywiście oceniają tak jak powinni, czy może zadziałała magia oczekiwania i hajp i.. niektórych poniosło. Mam nadzieję, że oceny jednak pokazują, że szykuje się jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gra z serii.

ocenił(a) grę na 10
matiiii

Co nie zmienia faktu, że switcha kupię dopiero na święta jak wyjdzie na niego już trochę gier.. Lepiej nie ryzykować wpadki z WII u

Shadman_filmweb

Żeby Switch czasem nie okazał się jeszcze większa wpadką,ja tam poluję obecnie na WiiU bo jeszcze wsteczna kompatybilność Wii jest a więc multum gier, a na Switch obecnie poza Zelda nie ma nic

Danio31b

Zgadzam się z Wami - również nie planowałem zakupić Słicza na premierę/w dniu premiery. Liczę również, że będzie przecena sprzętu lub ew. zakupię 'kolejną' wersję, jakąś 'lite' czy 'new' (jak to u Nintendo ;D) bo w tym roku oprócz Zeldy i nowego Mariana nie ma w zasadzie żadnej gry, w którą bym zagrał (Splatoon 2 to nadal Splatoon, odgrzewanych kotletów nie liczę). Poza tym: masa gier na 3DSie jeszcze do ogrania jeśli chodzi o N. xd

ocenił(a) grę na 10
matiiii

a gamefreak powiedział, że np takich oficjalnych poków na switchu nie będzie.

ocenił(a) grę na 10
Shadman_filmweb

Źródło? Nie słyszałem o tej informacji.

ocenił(a) grę na 10
matiiii

No i mieli racje!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones