PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607743}
8,6 4 024
oceny
8,6 10 1 4024
The Longest Journey: Najdłuższa podróż
powrót do forum gry The Longest Journey: Najdłuższa podróż

ArcyDzieło!

ocenił(a) grę na 10

Grałem w tą grę dawno i nie dawno bo chciałem se ją przypomnieć, mogę polecić każdemu
Znakomita fabuła do tego fajne dźwięki Jeśli wtopisz się w tą grę zapomnisz o grafice.
Podobno ma Być Remake z lepszą grafiką.

ocenił(a) grę na 10
HESEE

Zgadzam się! Ta gra jest genialna!!! Przechodziłam ją kilka razy.

HESEE

Popieram, najlepsza fabuła z jaką się zetknąłem w życiu, a do tego ten klimat, Meisterstuck!

ocenił(a) grę na 10
HESEE

Świetna gra,jedna z najlepszych przygodówek w jakie grałam :) przeszłam ją kilka lat temu i wciąż pozostała mi w pamięci

ocenił(a) grę na 10
Reavena19

Dokładnie mam tak samo!

Amzet_pisjou

Prawda! Nie wzruszyć się przy takich słowach to wyczyn..

ocenił(a) grę na 10
HESEE

Wiele lat minęło i słabo pamiętam tę grę, ale wiele razy utknąłem w jakimś punkcie i razem z bratem zastanawialiśmy się, co mogliśmy przeoczyć. Do tego siedzenie z kartką i zapisywanie symboli, które gdzieś w innym miejscu trzeba było do czegoś dopasować.

ocenił(a) grę na 10
HESEE

Jedna z najlepszych historii jakie przyszło mi doświadczać przed ekranem komputera. Coś wspaniałego.
P.S. Czy ktoś mógłby się podzielić wrażeniami z Dreamfall: The Longest Journey?

ocenił(a) grę na 10
KastanStyrax

Warto zagrać, by poznać ciąg dalszy historii i dowiedzieć się, co się działo z April po powrocie z Wieży Strażnika, a także by przygotować się na część 3, Dreamfall Chapters. Ale nie nastawiaj się na powtórkę z rozgrywki - Dreamfall jest dobrą przygodówką - tylko tyle i aż tyle, jednak przy tak wybitnym oryginale ja liczyłem na więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones