PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 296
ocen
7,2 10 1 11296
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Słyszeliście dobrą nowinę, baseny wracają do The Sims, wystarczy tylko zaktualizować grę, czy
sądzicie że jest to próba naprawienia błędów ? Może twórcy The Sims 4 tym zaczną
rekompensatę za rozczarowanie po pierwszej grze ?

I_Will_Kill_You_All

Już zaktualizowano duchy i baseny, twórcy zdecydowanie chcą nam zrekompensować niedociągnięcia.
W grudniu ma się pojawić aktualizacja wnosząca więcej karier :D

użytkownik usunięty
Windraver

Nareszcie, bo do tej pory jest naprawdę ubogo, jeśli chodzi o karierę.

Twórcy powinni przemyśleć wszystko od początku. Denerwuje mnie też podgląd mapy i poruszanie się po mieście. Nie rozumiem czemu tak to ograniczyli, skoro w 3 było tyle swobody...

ocenił(a) grę na 8
gein

Co do poruszania się po mieście - pewnie ze względu na spadek FPSów. Zbyt wielka ilość renderowanych obiektów muliła komputer. Zaś jeśli chodzi o podgląd mapy, to także tego nie do końca rozumiem. Ale jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, odpowiedzią są pieniądze. Chyba nie będziecie ze mną polemizować, prawda?

gein

Gdy jeszcze grywałem w simy, było to na starym laptopie. Niby było otwarte otoczenie, ale ilekroć przechodziło się na inną parcelę, tekstury musiały się załadować, czyli w praktyce niby ładowanie ekranu nadal było. Nie zmienia to jednak faktu, że po czwórce, z czystego zainteresowania, spodziewałem się czegoś więcej-a mówiąc wprost, zainwestowania techniki w to, by już czegoś takiego nie było.

ocenił(a) grę na 5
I_Will_Kill_You_All

jak sobie kupisz aktualizację za 45 zł to będziesz miał baseny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones