PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747635}
6,1 308
ocen
6,1 10 1 308
The Surge
powrót do forum gry The Surge

Mam pytanie jak tytule - czy sytem walki w The Surge jest bardziej zblizony do wg mnie archaicznego, niezwykle zachowawczego i na dluzsza mete nuzacego systemu niczym w Dark Souls 3, czy tez jest bardziej rozbudowany i agresywniejszy jak w Bloodborne?
Pytam gdyz przy Bloodborne bawilem sie wysmienicie a DkS3 mnie po prostu nuzylo.
Utopijny swiat sci-fi pasuje mi wiec i mam ten tytul na oku od jakiegos czasu ale cena jest dosc wysoka poki co, stad moje pytanie. Z gory dzieki za odpowiedz :)

amsztel

System walki w "The Surge" przypomina bardziej ten z Bloodborne, wymaga bardziej agresywnego podejścia, gdyż możliwości obrony nie są tak rozwinięte jak w Dark Souls i tu polegają głównie na unikach i odskokach/dash (w przód w tył). Ządnego parowania, żadnych counterstrike'ów/ripost. Możesz wykonywać ruchy pokroju wślizgu na kolanach, łączonych z ciosem/combo starterem, pózniej odskok/dash, wypełniając pieczołowicie metodę walki Hit and Run. Chyba najlepszym określeniem byłoby uznanie, że w "The Surge" najlepszą obroną jest atak. Możesz również odcinać kończyny, by pozyskiwać schematy, choć sposób w jaki zostało to wykonane pozostawia wiele do życzenia (tj trzymanie jednego, określonego klawisza).. Walki z bossami, jeśli Cię to interesuje, są zwykle kilku etapowe. Np boss staje się z czasem bardziej agresywny, używa silniejszych ciosów, lub zmienia się nieznacznie setup walki, jednak mam mieszane uczucia co do tych walk. Bossowie wyglądają ociężale, i zwykle są to jakieś przerośnięte maszyny, z dziwnym designem.
Nie odbierz mojego posta jako zachęcenia do kupna. Ja bym nie doradzał tracenia na ową grę pieniędzy.

_wilczur_

Dzieki wielkie za obszerna odpowiedz :)
Coz - poki co stwierdzilem , ze poczekam na jakas solidna promocje, zeby ten tytul kupic... Szczerze mowiac to liczylem na takie Bloodborne tylko ze w klimatach sci-fi ale poczytalem co nieco w tym temacie i podobno nie jest tak rozowo. Twoj post zdaje sie tylko to potwierdzac. Tytul na pewno bedzie do ogrania ale (przynajmniej dla mnie) nie za 250 zlotych.
Jeszcze raz dzieki.

_wilczur_

Przecież jest blokowanie i kontry. Są też uniki typu schylenie się i podskok podczas blokowania aby uniknąć wysokich lub niskich ataków i riposta po tym odrzucająca przeciwnika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones