PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789999}
8,3 1 570
ocen
8,3 10 1 1570
The Walking Dead: The Final Season
powrót do forum gry The Walking Dead: The Final Season

Clementine

ocenił(a) grę na 10

Mam nadzieję, że Telltale posłucha graczy i nie uśmiercą jej w ostatnim odcinku. Co myślicie?

ocenił(a) grę na 9
Maestro_filmaniak

Nie powinni jej uśmiercać. To byłoby karygodne.

ocenił(a) grę na 10
fiImweb24

Z drugiej strony takie rozwiązanie wydaje się najbardziej logiczne, a trailer ostatniego sezonu wydaje się potwierdzać obawy większości graczy....

ocenił(a) grę na 7
Maestro_filmaniak

Jak dla mnie scenariusz wygląda jakby miał zatoczyć koło, i tak jak Lee opiekował się Clementine, tak teraz ona zajmuje się Alvinem i prawdopodobnie też będzie musiała go opuścić. Jej śmierć jest bardzo prawdopodobna, bo jej losy zostały już dosyć mocno przepłuczone i nie wiadomo jak inaczej zakończyć jej wątek, pozostawiając przy tym jakiś materiał do refleksji albo morał. Poza tym, nawet jak na tak surrealistyczną oprawę jak The Walking Dead, średnio mi wygląda obraz kogoś, kto przetrwał to wszystko jako dziecko i nie ześwirował (nie ma rozterek jak choćby Michonne), nie stał się bestią (jak Kenny).

Nie chcę jej śmierci, bo byłoby to zbyt przewidywalne. I nie wiem czy na pewno by mnie to poruszyło, skoro się tego spodziewam. W tak mrocznym uniwersum, gdzie człowiek człowiekowi jest gorszy od nieumarłego, przydałoby się nie-tragiczne zakończenie. Nie chcę happy endingu w postaci odnalezienia antidotum czy innego bohaterstwa - ocalenie wystarczy.

ocenił(a) grę na 10
Sportwell

Do końca roku wszystko będzie jasne (premiera ostatniego odcinka gdzieś w grudniu) :)

Maestro_filmaniak

Niestety nic nie będzie jasne. The Walking Dead The Finale Season zostało skasowane. Seria zakończy się na drugim epizodzie cyklu, który zostanie wypuszczony 25 września. Na tym zakończy się historia Clementine.

ocenił(a) grę na 10
kamil10025

Cholernie przykra wiadomość. Szkoda, że nie uda im się dokończyć nawet finałowego sezonu... Nie wiedziałem, że firma ma aż tak duże problemy finansowe :/

Maestro_filmaniak

To jest efekt złego zarządzania w Telltale. Po tym jak sezon pierwszy TWD okazał się artystycznym i komercyjnym sukcesem, firma zaczęła wykupować multum licencji i taśmowo robić gry o tej samej mechanice które się niestety nie sprzedawały. Ponoć głównie marka TWD przynosiła im jakiekolwiek zyski, aczkolwiek najnowszy sezon również sprzedał się poniżej oczekiwań.

kamil10025

A ja tak czekałam na finał opowieści o Clementine i Wolf Among US 2.Gra o Tron,Batman i Strażnicy Galaktyki to beznadziejne gry które wogóle im nie wyszły więc nie dziwota że zbankrutowali.Markę Darksiders odratowali to i może TWD ktoś ukończy.

ocenił(a) grę na 10
Maestro_filmaniak

Czy w tej grze jest opcja zeby zmienic zeby Clem sama mowila dialogi bez wybierania jej co ma mowic z tych trzech wierszy?

ocenił(a) grę na 10
GTA1

Nie, z tego co mi wiadomo, to takiej opcji nie ma.

ocenił(a) grę na 9
Maestro_filmaniak

SPOJLER. Jak ktoś nie przeszedł wszystkich trzech epizodów niech nie czyta. Na szczęście sezon czwarty wyjdzie i będziemy wiedzieć co się stanie. Czekam niecierpliwie. Jeżeli chodzi o zakończenie to takie, żeby historia zatoczyła koło i na końcu zginęła Clementine np. z ręki AJa to będzie dla mnie głupie. Wiesz twórcy przygotowują nas na to w zasadzie w poszczególnych epizodach. Rozmowa Clem z AJ o tym, co ma zrobić, jakby została ugryziona, wspomnienie Lee tak jakby historia rzeczywiście miała zatoczyć koło. Miejmy nadzieję, że nawet jeśli Clem zginie to w jakiś stylu i będę mógł powiedzieć, że to godne zakończenie historii najważniejszego dzieła studia Telltale Games.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones