PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612896}
8,2 26 163
oceny
8,2 10 1 26163
Tomb Raider
powrót do forum gry Tomb Raider

witam...chciałbym się zapytać czy jak wygra się grę Tomb Raider 2013 to można grać dalej? :D

ocenił(a) grę na 8
dejwid1277

Tak :)

PUA_Mav

Dzięki :D

ocenił(a) grę na 9
PUA_Mav

Co sądzicie o steamie? Dla mnie to jest nieporozumienie.Co jakiś czas wyskakują mi błędy,pisze że pliki Tomb Raider są niezgodne ze steamem.Wczoraj przeszedłem 30 % a tu wyskoczył błąd,jak odpaliłem gierkę za chwilę to skasowało mi 10 % .Ten steam to jakaś porażka...

użytkownik usunięty
dejwid1277

A grałeś kiedykolwiek w grę, w którą nie da się w nią grać ponownie?

ocenił(a) grę na 8

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :). Kolega nie pytał się czy można grać PONOWNIE tylko czy można grać DALEJ. Wiele gier, w tym także drogich mi RPGów, po ukończeniu nie można kontynuować w celu ukończenia je na 100% wraz z ukończeniem fabuły. W TR jak najbardziej można skończyć wątek i poodnajdywać to co żeśmy pominęli :).

BTW, świetna gra, ciekawa fabuła (do połowy gry się czułem jakbym grał w jakiejś grze na wzór Zagubionych) :).

PUA_Mav

Czyli po wygraniu gry nie morzna grac dalej...szkoda :/

ocenił(a) grę na 8
dejwid1277

Jeżeli chodzi Ci o dalszą fabułę to nie ma, ale grać i poodkrywać pominięte relikty itp. możesz.

użytkownik usunięty
PUA_Mav

A ok ;-). Rzeczywiście źle przeczytałem...

To dobrze,że moża dalej kąntynuować grę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones