PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608743}
6,5 1 397
ocen
6,5 10 1 1397
Two Worlds II
powrót do forum gry Two Worlds II

TW2 nie polecam. Mechanika gry nie powala, fabuła jest infantylna, klimatu szukać ze świecą (ach ten voice acting drewnianego kołka), a questy nudne. Samego odgrywania roli też nie wiele, bo postaci wybierasz mniej więcej 1 kwestie będącą wariacją "tak" lub "nie", a kolejne 10 wygłasza sama. Świat w grze to w większości puste przestrzenie. Jazda konna to katorga - nie przytrzymujesz po prostu "W" tylko trzeba klikać myszką. Do takiego Gothic 1 nie ma co nawet porównywać. O Wiedźminie 2 nawet nie wspominając.
Nawet w bez-fabularnego Morrowinda grało się ciekawiej.
Spodziewałem się gry przynajmniej na (nie takim znowu wysokim) poziomie Gothic 3, ale bardzo się zawiodłem.

użytkownik usunięty
buggeer

Bez-fabularny Morrowind? Pewnie pograłeś 2 godziny i dałeś sobie spokój, bo trzeci TES nie jest grą dla każdego, ale w takim wypadku nie pisz takich głupot bo okropnie się kompromitujesz. Fabuły to "nie miał" Oblivion... Historia Lorda Nerevara to jedna z najlepiej napisanych rzeczy w historii gier komputerowych, to jedyna gra, gdzie każdą książkę, zwój czytałem od deski do deski jak najlepszą powieść fantasy i to poważne, dorosłe, mroczne fantasy.

ocenił(a) grę na 7
buggeer

Wiem, że komentarz stary, ale bezfabularny morrowind... Cooooooooo. Ta część miała najwięcej fabuły z wszytkich części The Elders Scrolls...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones