PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612897}
7,0 1 305
ocen
7,0 10 1 1305
Warhammer 40,000: Space Marine
powrót do forum gry Warhammer 40,000: Space Marine

Gra świetna!

ocenił(a) grę na 8

Szczerze sądziłem że ta gra to pomyłka, widziałem recenzję że słaba, liniowa, mało kombosów.
Osobiście nie uważam że ta gra ma mieć masę kombosów to nie mortal kombat.Fabuła
owszem liniowa idziemy po sznureczku do końca, nie ma miejsca na jakieś alternatywne wyjścia
itp.Gra to bardziej interaktywny film w klimacie War hammera, graficznie wygląda bardzo dobrze,
gra ukazała się w 2011 ja grałem w nią w 2014 i grafika nadal piękna.Klimat mroczny jak dupa
szatana, co ciekawe gra jest wymagająca nawet na medium i nie wszystkie walki wygrywałem
wbijając z młotem bojowym pomiędzy hordy wrogów, trzeba kombinować i to jest naprawdę
dobre.Mimo że gra polega na ciągłym parciu do przodu i eksterminacji setek wrogów to jest
wciągająca, fabuła mimo iż typowa dla tego universum przykuwa do monitora.Arsenał całkiem
pokaźny i strzelanie z tych pukawek wykonane poprawnie.Mimo że z WH po raz pierwszy miałem
styczność się gdy pojawił się jako RTS na PC to uważam że przeniesienie go na ta formę jest
fajne, tam tylko oglądaliśmy efektowne walki a tutaj w takowych bierzemy udział.Sadzę że dla
fanów WH 40,000 pozycja obowiązkowa.Ja się do takowych zaliczam i gra sprawiła mi masę
frajdy.Do tego nabyłem nową za 9,99 a to śmieszna kwota jak za parę godzin pierwszorzędnej
rozwałki.Szczerze polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones