PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643692}
7,9 2 374
oceny
7,9 10 1 2374
XCOM: Enemy Unknown
powrót do forum gry XCOM: Enemy Unknown

Świetna gra

ocenił(a) grę na 9

Nie żałuje zakupu. Mimo swojego wieku i tego że zagrywałem się na amidze i playstation, nigdy nie trafiłem na pierwowzór, więc może dlatego nie jestem tak krytyczny w ocenie. Przeszedłem dopiero kilka misji i irytuje mnie sterowanie, widać że było robione raczej z myślą o konsolach. Nie podoba mi się też że jest tylko jeden slot na gadzety typu med kit czy kamizelka, troche to ogranicza customizacje postaci. Cieszy mnie duży wybór poziomów trudności, w tych czasach wiele gier jest za prostych i przechodzą się one same. Brakowało mi dobrej strategii turowej, nie grałem w nic dobrego z tego gatunku od czasu tactics ogre na psp. Tak na szybko to chyba tyle.

ocenił(a) grę na 9
CottonCrush

Drugi slot można odblokować poprzez rozwój postaci. Sterowanie jest... dziwne, ale w sumie - po przyzwyczajeniu się do hotkeys i odzwyczajeniu od klikania każdej z umiejętności myszą grało mi się całkiem przyjemnie (z wyjątkiem kilku etapów, w których to gra ma problem z rozróżnieniem poziomów i trzeba się nieźle namęczyć, by postać udała się w róg na pierwszym poziome, a nie poziome gruntu... przy czym, jak to Firaxis - zawsze im się zdarza gry z masą błędów wypuszczać, po czym wszystko naprawiają i szlifują niemal do perfekcji).

Spróbuj Frozen Synapse^^

CottonCrush

To ja Ci radze jak już pograsz w nowe UFO to odpal sobie klasyczne UFO:EU w wersji dla Windows (czyli wersja Gold Edition). Jak już poznasz interfejs i przejdziesz kilka misji to gwarantuje że dostrzeżesz jak wiele przydatnych opcji zostało wyciętych w nowym UFO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones