Cube 2 (2002)

Cube 2: Hypercube

opisy filmu

(9)
  • Kontynuacja filmu z roku 1997. 8 obcych sobie osób pewnego dnia budzi się w tajemniczej komorze. Ta okazuje się być częścią olbrzymiego, najeżonego pułapkami sześcianu, w którym nie obowiązują normalne prawa fizyki...

  • Thriller science - fiction. Sequel bardzo popularnego w Polsce "Cube", który zgromadził imponującą widownię i zyskał miano filmu kultowego. Tym razem zagadka osiągnie zupełnie nowy wymiar, w którym uzewnętrznią się lęki, jakich dotąd sobie nie uświadamialiśmy. Reżyserem filmu jest słynny polski operator Andrzej Sekuła, autor zdjęć do filmów: "Pulp Fiction", "Wściekłe Psy", "Hakerzy" czy "American Psycho".

  • Osiem obcych sobie osób pewnego dnia budzi się w nieznanym sobie miejscu. Żadna z nich nie wie, jak i dlaczego trafiła do tajemniczego pokoju. Wkrótce bohaterowie odkrywają, że przestrzeń, w której przebywają, nie podlega żadnym znanym im prawom fizyki. Tu panują prawa zupełnie inne… Ich odkrycie to jedyna szansa na przetrwanie.

  • Jak w pierwszej części, tak i w "Cube 2: Hypercube" znajdujemy 8 osób, które budzą się w dziwnym sześcianopodobnym pokoju. Żadna z tych osób nie zna pozostałych, a także nie może sobie przypomnieć, w jaki sposób się tutaj znalazła. Po pewnym czasie odkrywają, że znajdują się w teserakcie (odpowiedniku sześcianu w czterech wymiarach) i żadne znane prawa fizyki tutaj nie obowiązują. Jeżeli chcą przetrwać, muszą rozwiązać tajemnicę tego czterowymiarowego więzienia, ale czy wszyscy przeżyją?

  • Jest to sequel popularnego filmu z 1997. Po raz kolejny grupa ośmiu osób zostaje uwięziona w tajemniczej komnacie najeżonej przeróżnymi pułapkami, będącej częścią ogromnego sześcianu w którym prawa fizyki nie istnieją. Pozostawieni sami z własnymi lękami i słabościami walczą o przeżycie. Czy uda się im je pokonać i wyjść z życiem z tej śmiertelnej gry ...

  • Ciąg dalszy filmu z 1997 roku pt. "Cube". Kilka (a dokładniej osiem) nieznanych sobie osób budzi się w obcym miejscu. Próbują sobie przypomnieć, co się z nimi stało. Każda z nich pochodzi z innego miasta (lub nawet państwa), ma inne zainteresowania, prowadzi inny tryb życia, lecz łączy ich jedno - wszyscy więźniowie pracowali nad produkcją wielkiej maszyny, jaką jest CUBE, nie zdając sobie sprawy, jakie to urządzenie jest niebezpieczne. Teraz wiedzą, że czeka ich śmierć...

  • Grupa obcych sobie osób trafia do dziwnego pomieszczenia pełnego niebezpiecznych pułapek. Jest wśród nich m.in. psychoterapeutka Kate (Kari Matchett). Wkrótce uwięzieni odkrywają, że znajdują się w sześcianie umieszczonym w czterech wymiarach, w którym nie działają prawa fizyki. Ocalenie może przynieść jedynie poznanie tajemnicy tej konstrukcji.

  • Osiem nieznanych sobie wcześniej osób budzi się w przypominającym sześcian labiryncie pokoi. Grupę stanowią: emerytowana matematyczka pani Paley, psychoterapeutka Kate, pułkownik Maguire, prywatny detektyw Simon, inżynier Jerry, autor gier komputerowych Max, niewidoma studentka Sasza i atrakcyjna prawniczka z Hollywood Julia. Nikt nie wie, jak tam trafił, ani jak się stamtąd wydostać. Niektórzy sądzą, że biorą udział w przerażającym reality show, inni przypuszczają, że są ofiarami zbiorowej halucynacji.

  • Nowy wymiar strachu filmu "Cube" z 1997 roku. I tym razem grupa osób budzi się w tajemniczej komorze będącej tym samym jednym z "pokojów" morderczego sześcianu. Żadna z uwięzionych osób nie wie jak i dlaczego została uwięziona w doskonałej pułapce, w której niemalże każdy krok decyduje o życiu lub śmierci. Z czasem jednak skrywane tajemnice "współwięźniów" zaczynają wychodzić na jaw. Gdy rzeczywistość zdaje się zacierać, gdy czas odpowiada na przerażające pytania, których nikt nie odważyłby sobie postawić, a halucynacja zdaje się być pobożnym życzeniem walczących o życie, śmierć zaczyna zbierać swoje żniwo.

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię