28 Weeks Later

plakat - 28 tygodni później (2007)

opisy filmu

(3)
  • Kontynuacja horroru "28 dni później". Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają się ponownie zaludniać, ale przyszłość świata znów staje pod znakiem zapytania, gdy w Londynie pojawia się nosiciel wirusa i epidemia wybucha na nowo.

  • Pół roku po zakończeniu pierwszego filmu, a dokładnie 28 tygodni później, śmiercionośny wirus, który spustoszył Wielką Brytanię zostaje w końcu pokonany... w specjalnie wyznaczonej strefie nareszcie rozwija się ludzka cywilizacja... Tę Londyńską sielankę przerywa pojawienie się zakażonego człowieka, historia rozpoczyna się na nowo..

  • Kontynuacja przebojowego filmu "28 dni później", który rozgrywa się sześć miesięcy po tym, jak groźny wirus zasiał spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Armia amerykańska ogłasza, że wirus został pokonany i można podjąć odbudowę kraju. Powraca pierwsza fala uchodźców, następuje łączenie rodzin, ale jedna z nich – nieświadomie – kryje straszny sekret. Wirus jeszcze nie umarł, przeciwnie – jest mocniejszy niż kiedykolwiek.