film

2h
7,6 10 517
ocen
7,6 10 1 10517
Młody żołnierz nieradzący sobie ze stresem zostaje skierowany do psychologa wojskowego. więcej mniej
Antwone Fisher zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

Independent Spirit
Film zdobył nagrodę Independent Spirit, 8 innych nagród oraz 12 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Nieciekawa historia ciekawego człowieka
"Antwone Fisher" nie cieszył się w polskich kinach wielkim zainteresowaniem, bo choć opowiadał autentyczną,... ... czytaj więcej
false
Kinga Kozakiewicz
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:27:38 https://fwcdn.pl/webv/23/02/12302/thumbnail.12302.4.jpg https://fwcdn.pl/video/35080/antwone_fisher___trailer.480p.mp4

Tytułowy Antwone Fisher (Luke) jest młodym żołnierzem służącym w amerykańskiej marynarce wojennej. Szokuje otoczenie niekontrolowanymi wybuchami wściekłości i przemocy. Przełożeni kierują go na terapię u cenionego wojskowego psychiatry, dr. Jerome'a Davenporta (Washington). Antwone nie przypuszczał, że przekraczając próg gabinetu doktoraTytułowy Antwone Fisher (Luke) jest młodym żołnierzem służącym w amerykańskiej marynarce wojennej. Szokuje otoczenie niekontrolowanymi wybuchami wściekłości i przemocy. Przełożeni kierują go na terapię u cenionego wojskowego psychiatry, dr. Jerome'a Davenporta (Washington). Antwone nie przypuszczał, że przekraczając próg gabinetu doktora wyrusza w niezapomnianą podróż emocjonalną, stawiając czoła bolesnej przeszłości i poznając rodzinę, z której istnienia nie zdawał sobie nawet sprawy.

boxoffice
inne tytuły
Finding Fish (tytuł roboczy) USA
The Antwone Fisher Story (tytuł roboczy) USA
Fish (tytuł roboczy) USA
Kiedy Antwone siada obok swojej matki na kanapie obejmuje ją ręką, w następnym ujęciu jego ręka znika z jej pleców.
Po kolacji z okazji Święta Dziękczynienia, Denzel i jego żona przygotowują się do snu. Możemy zauważyć jak żona zdejmuje dwukrotnie naszyjnik.
Film nakręcono w San Diego, San Francisco (Kalifornia, USA), Cleveland i Glenville (Ohio, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Film od początku do 3/4 filmu trzyma mocny poziom na ocene 8. Jednak koncowa cześć zamiata po całości. Wchodzi tak na psyche ze skali na ocene zabraknie...
Dlatego daje 9.
Piękna produkcja !

"- Szczery szacunek pomimo urazy. To definicja przebaczenia.
- Dlaczego mam przebaczyć?
- Dla siebie, żebyś mógł dalej żyć."

Niezły... polecam

które jest w każdym człowieku , bo pochodzi od Boga ! Całe zło , jakie sie ujawnia podczas życia jest konsekwencją czegoś złego , człowiek może je wybrac będąc nieszczęśliwy, samotny, pokrzywdzony , ale może się mu przeciwstawić i wtedy Bóg ze zła wyprowadza dobro . I o tym jest ten film .

filmweb jednak ma trafny ten gustomierz :D

Bardzo piękny film wzruszający poruszający są emocje jest napięcie jest smutek,historia która poruszy każdego oglądającego trudne ciężkie dzieciństwo potem przekłada coś się na wiek dorosły i niesamowita rola denzela Washingtona naprawdę takie firmy aż z chęcią się ogląda, zdecydowanie warto oglądać bo łza w oku...