Austin Powers in Goldmember

opisy filmu

(4)
  • Minęły trzy lata odkąd Austin Powers, agent specjalnej troski, stawił czoła swemu arcywrogowi, Doktorowi Zło. Jednak Doktor i jego pomocnik, Mini Mój, zdołali zbiec z pilnie strzeżonego więzienia i ponownie chcą spróbować podbić świat. Wspólnie z tajemniczym Złotym Członkiem obmyślają plan, który ma na celu porwanie Nigela Powersa, ukochanego ojca Austina i najbardziej znanego angielskiego szpiega. Podczas pościgu za złoczyńcami, Austin przenosi się do roku 1975 i łączy siły ze swą starą przyjaciółką, Foxxy Kleopatrą, stylową i znającą życie półświatka panią detektyw. Wspólnie muszą ocalić Nigela i powstrzymać Doktora Zło i Złotego Członka.

  • Doktor Zło i Mini-Mój w sobie tylko znany sposób wymykają się z więzienia i nie tylko opracowują doskonały plan przejęcia władzy nad światem, lecz również znajdują nowego sojusznika. Jest nim Goldmember. Plan zakłada między innymi podróż w czasie i porwanie ojca Austina, szpiega doskonałego - Nigela Powersa. Podczas pościgu za złoczyńcami Austin "zatrzymuje" się na chwilę w roku 1975 i postanawia namówić swoją przyjaciółkę Foxy Cleopatrę, aby pomogła mu udaremnić realizację złowieszczego planu trójki żądnych władzy rzezimieszków.

  • Minęły trzy lata odkąd Austin Powers, agent specjalnej troski, stawił czoła swemu arcywrogowi, Doktorowi Zło. Ale Doktor i jego pomocnik, Mini Mój, zdołali zbiec z pilnie strzeżonego więzienia. Doktor Zło sprzymierza się z tajemniczym Złotym Członkiem, wspólnie obmyślają plan i przenoszą się w czasie, by podbić świat. Kluczem do sukcesu jest porwanie Nigela Powersa, ukochanego ojca Austina i najbardziej znanego angielskiego szpiega.

  • Austin Powers i Złoty Członek to trzeci film z serii komediowych przygód z agentem Austinem Powersem. Dr Evil ucieka z więzienia i snuje plany opanowania całego świata. Połączy on swoje siły ze Złotym Członkiem, groźnym przestępcą, aby razem porwać ojca Austina Powersa. Austin z pomocą czarnoskórej Foxxy Cleopatra (Beyonce Knowles, wokalistka Destiny's Child) ma za zadanie przeszkodzić realizacji planów przestępczego duetu.

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię