Batman

1989 2 godz. 6 min.
7,3 181 896
ocen
7,3 10 1 181896
18 424
chce zobaczyć
8,1 15
ocen krytyków
{"rate":8.13333,"count":15}
powrót do forum filmu Batman
  • mackal83 ocenił(a) ten film na: 7

i ojciec wypożyczył ten film w wypożyczali kaset video.Jeszcze wtedy była mania
    gum do żucia z naklejkami od tego filmu,a sam już zaczynałem czytać komiksy o Batmanie.
    Film w tamtym czasie zrobił na mnie ogromne wrażenie.Ale z oczu dorosłego faceta już nie,ale nadal mamy do czynienia z dobrą adaptacją komiksową.

• driver_5 ocenił(a) ten film na: 9

mackal83 Z tego co pamiętam, to w 92 roku, Batman był wyświetlany na boże narodzenie tvp2. Ech, ależ wtedy to były emocje. Tyle, że ja do dzisiaj uważam ten film za wybitny, ze względu na klimat i muzykę. W żadnym innym filmie , muzyka tak nie współgra z obrazem jak tu.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

driver_5 Dokladnie. Lepiej tego ujać się nie da. Poza tym przezabawny i rewelacyjny Jack w roli Jokera :D

• seastian ocenił(a) ten film na: 8

driver_5 No wybija się w tym filmie swietny klimat oraz to, ze mimo iż wydawalo mi się ze po latach będzie kiczowaty to jednak nie ma w nim tego swontu sera co w np. Batman & Robin jedyne co to efekty sa już stare no i kilka scen moglo być bardziej realistycznych.

• hanscolo ocenił(a) ten film na: 10

driver_5 Zgadza się. Puscili to w Boże Narodzenie 1992.

• styka1991_1302 ocenił(a) ten film na: 8

hanscolo Zajebista pamięć.. Lubie takie wspominajki lecz ja w 1992 roku miałem tylko rok życia za sobą :)

driver_5 Co za pamięć :) pozdrawiam ciebie i zapro do znajomych :)

• hanscolo ocenił(a) ten film na: 10

driver_5 Zgadza się leciał w tym czasie na Boże Narodzenie. Chyba w południe jak dobrze pamiętam.

mackal83 Ah te wypożyczalnie kaset wideo :) ja często wypożyczałem bajke "Maska Batmana" kozacka produkcja

• mackal83 "Pamiętam jak miałem bodajże 9 lat w 92 roku"

nie jesteś pewny ile miałeś lat w 92 roku? :-D

• atari799927176virgin ocenił(a) ten film na: 10

mackal83 Ja tam bylem na tym filmie w kinie - swietne wspomnienia mam z tego powodu!