Chaos (2006)

plakat - Chaos (2006)

opisy filmu

(4)
 • Świat w nieustannym i gorączkowym ruchu, a w nim trzech braci. Każdy ma swój pomysł jak wejść w dorosłość. Każdy szuka własnej recepty na szczęście. Każdy nosi w sobie bunt. Łączą ich marzenia o lepszym życiu - różni droga, którą idą do celu.

  Sławek, zamożny prawnik nie chce żyć w kłamstwie, by piąć się po szczeblach kariery. Blondas gotów jest zabijać, by poprawić byt rodzinie. Niki, anarchista, chce zmienić świat, jednak walczy o szczęście tylko dla siebie.

  Jednego dnia ich pragnienia zderzą się. Jednego dnia wszyscy trzej staną wobec trudnych wyborów.

 • Historia trzech przyrodnich braci. Niki (Marcin Brzozowski), Sławek (Sławoj Jędrzejewski) i Blondas (Grzegorz Borek) mają jednego ojca, ale trzy różne mamy i trzy różne spojrzenia na świat. Każdy też ma własny zestaw marzeń i planów na przyszłość. Jeden jest anarchistą, drugi zamożnym prawnikiem, trzeci sprzedaje buty na Stadionie Dziesięciolecia. Nie widzieli się przez parę lat. Kiedy ich losy znów się splatają, wydarzenia zaczynają toczyć się w błyskawicznym tempie.

 • Młodzi ludzie, którzy muszą wybierać wśród różnych dróg życia, odnajdą w moim filmie swoje niepokoje.
  Dorosłość, w której nie ma nic pewnego.
  Trzej bracia - każdy z nich szuka własnej recepty na szczęście.
  Każdy nosi w sobie bunt.
  Łączą ich marzenia o lepszym życiu - różni - droga, którą idą do celu.
  Sławek, ambitny prawnik, nie chce żyć w kłamstwie by piąć się po szczeblach kariery.
  Blondas gotów jest zabijać, by poprawić byt rodzinie.
  Niki, anarchista, chce zmienić świat, walczy jednak o szczęście tylko dla siebie.
  Pewnego dnia wszyscy trzej będą musieli wybrać co jest dla nich najważniejsze.
  Określić się... w chaosie.

 • Szukając własnej drogi. Film próbuje zmierzyć się z polską współczesnością, pokazując losy czwórki bohaterów poszukujących własnej recepty na udane życie. Niki (Marcin Brzozowski) jest punkiem, wiecznym buntownikiem. Kocha się z wzajemnością w Mani (Maria Strzelecka), też punkówie, ale nie tak skrajnie nastawionej przeciw społecznym nakazom. Przyrodni brat Mani, Blondas (w tej roli Bolec, muzyk, znany z udziału m.in. w „Poniedziałku” i „Sezonie na leszcza”) próbuje zarobić na życie jako początkujący gangster. Gotów jest zabijać, by poprawić byt rodzinie. Prawnik Sławek (Sławoj Jędrzejewski) zaczynając karierę wikła się w brudne interesy, mimo że nie chce żyć w kłamstwie. Wszyscy noszą w sobie bunt przeciw światu, który nie pozwala im żyć tak jak chcą. Wszyscy też walczą o własne szczęście.

multimedia
pozostałe