plakat - Dlaczego nie! (2007)

pressbook

O FILMIE

Miłość, która spada prosto z nieba. Zazdrość, zdrada i wielki świat reklamy. Tajemnice, które mogą kochanków rozdzielić? lub na nowo połączyć.

Malownicze jeziora, podwodny balet, Warszawa z lotu ptaka (i paralotni)? A do tego romantyczna historia i obsada pełna gwiazd.

On - Maciej Zakościelny ? przystojny, bogaty i z temperamentem. Ona - Anna Cieślak ? delikatna, romantyczna, pełna talentu? Ta Trzecia ? Małgorzata Kożuchowska - pewna siebie, przebojowa i? gotowa na wszystko!

Małgosia tuż po zrobieniu dyplomu na ASP chce zacząć karierę w reklamie. Po przyjeździe do Warszawy poznaje sympatycznego artystę plastyka ? Piotra. Później na jej drodze staje uwodzicielski Dawid. A na końcu ? w agencji reklamowej, w której próbuje znaleźć pracę ? spotyka przystojnego Jana? Trzej mężczyźni, ale wymarzony książę tylko jeden. Któremu Małgosia odda serce?

Sprawy się komplikują, gdy do gry wchodzą dwie femme fatale (w kolorze blond). Pierwsza to Ewa ? szefowa firmy cateringowej, w której jest zatrudniony Piotr. Druga to Renata ? jedna z gwiazd agencji reklamy. Obie dla sukcesu ? i w pracy i w miłości ? są gotowe na wszystko. I obie uznają Małgosię za niebezpieczną rywalkę?

AKTORZY I POSTACIE
REALIZATORZY
WYWIADY
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię