House of 1000 Corpses

opisy filmu

(5)
  • Grupa młodych ludzi podróżuje przez kraj. Gdy pośrodku pustkowia, w trakcie burzy, psuje się ich samochód, są zmuszeni do opuszczenia auta i szukania schronienia. Znajdują je w starym, opuszczonym domu. Tytuł filmu podpowiada, że nie był to najlepszy pomysł.

  • Kiedy grupka przyjaciół, podróżujących samochodem spotyka na swej drodze piękną autostopowiczkę, nie przeczuwa, że to wydażenie zaważy na ich dalszym życiu, a właściwie zdecydowanie je skróci. Kiedy podczas ulewnej burzy psuje się samochód, dziewczyna proponuje im schronienie w jej domu, który zamieszkuje ze swoją rodziną. Domownicy mają jednak swoje, odmienne od normalnych ludzi, zwyczaje - uwielbiają znęcać się nad ludźmi. Cmentarzyk znajdujący się niedaleko posiadłości dowodzi, że rozsmakowali się w tej "dziedzinie". Większe niebezpieczeństwo kryje się jednak po ziemią, gdzie panem i władcą jest legendarny dr. Satan. Czy w starciu z tak niewyobrażalnym złem, komuś z grupki młodych ludzi uda się ujść z życiem?

  • Dwie pary podróżujące przez kraj w jednym z miast wstępują do muzeum osobliwości, gdzie poznają legendę o Doktorze Psycho. Zaintrygowani historiami o morderstwach postanawiają odwiedzić miejsce, gdzie przebywał Dr. Psycho. W ten sposób docierają do tajemniczej posesji, gdzie rozpocznie się krwawe przedstawienie... a trupów znajdą się setki!

  • Grupka przyjaciół podróżując trafia na stację benzynową kapitana Spauldinga. Okazuje się, że ze względu na zbliżające się święto Halloween miejsce to zostaje zamienione w "gabinet strachu", przedstawiający postacie najsławniejszych seryjnych morderców. Znajomi zafascynowani są historią dr. Satana, zabijającego całkiem niedaleko stamtąd. Kapitan Spaulding maluje im mapę, która wskazać ma miejsce w którym znajduje się drzewo, na którym powieszony został ów morderca.

    W czasie drogi do wspomnianej lokacji przyjaciele zabierają ze sobą pewną autostopowiczkę, która prosi o zawiezienie jej do domu. Znajomi zgadzają się jednak po jakimś czasie psuje im się samochód. Nowo poznana dziewczyna oferuje pomoc. A to dopiero początek koszmaru...

  • Dwie pary przyjaciół przemierzając Teksas trafiają do pobliskiego baru. Obsługa oprowadza ich po muzeum zbrodni i strachu. Capitan Spaulding (Sid Haig) opowiada im nawet o legendarnej śmierci psychopatycznego zabójcy, Dr Satana (Walter Phelan), który został powieszony na jednym z drzew. Młodzi ludzie, pragnący ekstremalnych doznań, zamierzają pojechać we wskazane miejsce. Po drodze zabierają ekscentryczną autostopowiczkę. To właśnie od tego momentu rozpocznie się tok makabrycznych wydarzeń...

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię