Two Weeks Notice

plakat - Dwa tygodnie na miłość (2002)

opisy filmu

(5)
  • Film opowiada o młodej prawniczce, Lucy Kelson, która jest przeciwniczką burzenia starych, zabytkowych budynków. Zawiera umowę z bardzo bogatym i popularnym Georgem Wadem, który musi zburzyć jeden z ulubionych budynków Lucy. George całkowicie uzależnia się od Lucy. Pragnie, aby podejmowała za niego wszystkie, nawet nieistotne, decyzje. Lucy postanawia odejść z firmy, ale odkrywa że zakochała się w George'u i tak naprawdę chce z nim być.

  • Lucy to wykształcona na Harwardzie młoda pani adwokat o precyzyjmym umyśle i zamiłowaniu do spraw społecznych. To właśnie takiej osoby potrzebuje George,charyzmatyczny,młody milioner, który pod presją ultimatum,jakie postawił mu brat, musi znaleźć nowego doradcę prawnego. Nie bez oporów Lucy przyjmuje propozycję pracy. George, nieodpowiedzialny, skupiony wyłącznie na sobie, nie umiejący podjąć jakiejkolwiek decyzji bez Lucy, staje się jej utrapieniem. Pewnego dnia Lucy nie wytrzymuje i składa George'owi dwutygodniowe wypowiedzenie.
    [opis dystrybutora]

  • Lucy Kelson pracuje w organizacji broniącej burzenia budynków, które mają wartość dla społeczeństwa, np. teatrów. Walczy z takimi ludźmi jak George Wade - właściciel Wade Corporation. Lucy wydaje mu się idealną kandydatką na pracownicę jego korporacji. Zatrudnia ją obiecując w zamian ocalenie Ośrodka Kultury, na którym szczególnie zależy Lucy. Staje się ona dla Wade'a niezbędną kompanką. Jednak panna Kelson jest już zmęczona pracą u Gorge'a. Składa dwutygodniowe wypowiedzenie. Jednak gdy dzień rozstania zbliża się nieodwołalnie, Lucy i Georg zdają sobie sprawę, że łączy ich coś więcej niż koleżeński układ w pracy...

  • Dwoje ludzi - zdecydowana pani prawnik i zdziecinniały biznesmen. Co ich łączy? Z początku tylko praca. Ale potem już coś więcej. Jednak żadne z nich nie zdaje sobie do końca z tego sprawy. On nie potrafi bez niej zawiązać krawata, a ona mimo ze za każdym razem jest tak samo zła, to tylko czeka by po raz kolejny obudził ja w nocy z pytaniem którą koszulę ma założyć. Ale czy zrozumieją co ich łączy zanim ich drogi się rozejdą? Czas leci nieubłaganie, a na horyzoncie pojawia się nowa, atrakcyjna pani prawnik.

  • Bogaty i bezwzględny inwestor budowlany George Wade zatrudnia na stanowisko doradcy młodą prawniczkę Lucy Kelson. Często dochodzi między nimi do nieporozumień , jednak okazuje się , że szef nie może się bez niej obyć. Zmęczona kaprysami przełożonego Lucy postanawia w końcu złożyć wymówienie. Gdy do zerwania umowy pozostają 2 tygodnie, oboje uświadamiają sobie że łączy ich coś więcej niż tylko praca.