Femme Fatale (2002)

plakat - Femme Fatale (2002)

opisy filmu

(6)
  • Podczas festiwalu w Cannes zuchwała szajka złodziei dokonuje perfekcyjnie przygotowanego skoku. Kradną, warty miliony, stanik z brylantów, w którym przyszła jedna z gwiazd. Należąca do bandy piękna Lily (Rebecca Romijn-Stamos) wyprowadza jednak kamratów w pole, zostawia rannego szefa gangu na pastwę policji i ucieka z łupem. Bandyci ruszają jej tropem. Zrządzeniem losu Lily trafia na swoją sobowtórkę, przejmuje jej tożsamość i wyjeżdża do USA. Po kilku latach wraca do Paryża jako żona amerykańskiego ambasadora. Pilnie strzeże tajemnicy swojej przeszłości. Tak się składa, że sekretem tym zainteresowane są paryskie brukowce. Paparazzi Bardo (Antonio Banderas) robi pani ambasadorowej zdjęcie dla plotkarskiego pisma. Fotografia Lily w prasie nie uchodzi uwagi jej dawnych wspólników, którzy od lat czekają na okazję do zemsty. Ani bandyci, ani Bardo nie zdają sobie jednak sprawy, z kim mają do czynienia. Lily to kobieta fatalna - kto wejdzie jej w drogę, szybko wpada w poważne kłopoty.

  • Laura Ash (Rebecca Romijn-Stamos) jest uwodzicielką, zabójczą pięknością, femme fatale w pełnym tego słowa znaczeniu. Siedem lat po nieudanej kradzieży brylantów podczas festiwalu filmowego w Cannes, ze zmienioną tożsamością powraca do Francji. Jednak fotograf Nicolas (Antonio Banderas) odkrywa jej mroczną przeszłość. Czy jego zainteresowanie tą kobietą okaże się fatalne?

  • Laure Ash jest uwodzicielską, zabójczą pięknością, w pełnym tego słowa znaczeniu. Posiada również niesamowitą zdolność do zmiany stylu bycia. Zmienia tożsamość, wygląd i seksapil, aby zdobyć to, czego chce. W trakcie MFF w Cannes przy pomocy dwóch wspólników kradnie wartą miliony dolarów kolię z brylantów. Wyprowadza wspólników w pole i ucieka z łupem. Pod przybranym nazwiskiem wyjeżdża z Francji do USA. Miejscowy polityk, Bruce Watts, zawdzięcza swą pozycję bogactwu. Nie jest zbyt subtelny i nie zna zasad savoir-vivre'u. Jest fanem komputerów, trochę naiwnym, więc bezwiednie ulega wdziękom Laure.
    Siedem lat po spektakularnej kradziezy w Cannes Laure wraca do Paryża jako żona amerykańskiego ambasadora. Pilnie strzeże tajemnicy swej przeszłości. Szczególnie staranie unika fotografów. Jedno zdjęcie przez nich zrobione może zdradzić jej tożsamość przed żądnymi zemsty wspólnikami. Fotograf Nicolas Bardo, były paparazzi, który teraz chce byc artystą, zajmującym się fotograficznym montażem, robi zdjęcie Laure dla jednego z paryskich brukowców. Odkrywa przeszłość tajemniczej damy, ale naraża jej życie. Czuje się za to winny. Laure wykorzystuje tę sytuację.

  • Laure (Rebecca Romijn) dzięki swojej urodzie umie manipulować ludźmi. Jako złodziejka często zmienia wygląd. Po nieudanej kradzieży w Cannes wyjeżdża z Francji. Po siedmiu latach wraca tam jako Lily, żona amerykańskiego ambasadora. Ponieważ ma kryminalną przeszłość, pilnie strzeże swej prywatności i nie pozwala się fotografować. Interesuje się nią paparazzi Nicolas Bardo (Antonio Banderas). Robi Lily zdjęcie dla jednego z brukowców, czym naraża ją na niebezpieczeństwo.

  • Laure Ash wykorzystuje swoją urodę do manipulowania ludźmi. Jako złodziejka bardzo często zmienia swój wygląd. Po kradzieży brylantów podczas festiwalu w Cannes zdradza swoich współników i wyjeżdża z Francji złupem wartym miliony dolarów. Po siedmiu latach wraca jako Lily, żona amerykańskiego ambasadora Bruce'a Wattsa. Ponieważ ma kryminalną przeszłość, pilnie strzeże swej prywatności i nie pozwala się fotografować. Jej osobą interesuje się paparazzi Nicolas Bardo. Robi Lily zdjęcie dla jednego z brukowców, czym naraża ją na niebezpieczeństwo. Czuje się z tego powodu winny, co kobieta skrupulatnie wykorzystuje, podejmując z nim perfidną grę. Tymczasem Nicolas odkrywa fakty z jej przeszłości.

  • Laure dzięki swojej urodzie umie manipulować ludźmi. Jako złodziejka często zmienia wygląd. Po nieudanej kradzieży w Cannes wyjeżdża z Francji. Po siedmiu latach wraca tam jako Lily, żona amerykańskiego ambasadora. Ponieważ ma kryminalną przeszłość, pilnie strzeże swej prywatności i nie pozwala się fotografować. Interesuje się nią paparazzi Nicolas Bardo. Robi Lily zdjęcie dla jednego z brukowców, czym naraża ją na niebezpieczeństwo.

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię