Get Carter

plakat - Dorwać Cartera (2000)

opisy filmu

(6)
 • Jack Carter (Sylvester Stallone) to egzekutor długów pracujący na zlecenie bukmachera z Las Vegas. Jest mistrzem w swoim "fachu" i dlatego osiąga sukcesy zawodowe, nie potrafi sobie jednak ułożyć życia osobistego. Pewnego dnia, gdy dowiaduje się o tragicznej śmierci swego brata Ritchiego, wyjeżdża do Seattle, aby zaopiekować się jego rodziną. Tam nabiera podejrzeń, iż brat został zamordowany. Prowadząc prywatne śledztwo, zagłębia się w przeszłość Ritchiego, która okazuje się bardziej zawiła i mroczna, niż Jack mógł się spodziewać.

 • Jack Carter (Sylvester Stallone) jest egzekutorem długów, który pracuje na zlecenie bukmachera z Los Vegas. Carter jest ceniony przez pracodawcę, bo to mistrz w swoim fachu. Gdy wkracza do akcji, to, co ma być zwrócone, będzie zwrócone. Jednak nigdy nie wiedział, jak ułożyć sobie życie osobiste i w rezultacie pozostaje samotnikiem. Po śmierci brata w wypadku samochodowym wyjeżdża do Seattle, aby zaopiekować się jego żoną i córką. Po jakimś czasie nabiera podejrzeń, że śmierć brata była zaplanowana. Pragnie się zemścić na winowajcy.

 • Jack Carter (Sylvester Stallone) to egzekutor długów pracujący dla bukmachera w Las Vegas. Przez całe życie ścigał dłużników, wymuszał spłatę zaległych zobowiązań, wymierzał kary. Ciągle pracował, zaniedbując sprawy osobiste, dlatego teraz żyje samotnie, bez rodziny i przyjaciół. Pewnego dnia dowiaduje się o tragicznej śmierci brata - Richiego ([person=77589]Michel Cook[/person]), który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi  samochodowemu. Postanawia pojechać do rodzinnego Seattle, aby wesprzeć żonę i córkę zmarłego.
  Śmierć brata nie wygląda jednak według Jacka na wypadek. Podejrzewa, że całą tą sprawą kryje się morderstwo. Szukając wyjaśnienia swoich wątpliwości, Jack wsiada do pociągu, zabierając ze sobą walizkę po brzegi wypełnioną arsenałem najnowocześniejszej broni na świecie. Musi pomścić krzywdę wyrządzoną jego rodzinie. Tymczasem żona Richiego - Gloria (Miranda Richardson) i córka - Doreen (Rachael Leigh Cook) podchodzą do niego bardzo nieufnie. Szczególnie Gloria nie może zrozumieć tego nagłego zainteresowania rodziną.
  Jack nie rezygnuje. Kontynuując swoje śledztwo, natrafia na kolejne sensacyjne informacje. Udaje się do klubu, w którym pracował Richie i spotyka się z jego szefem - Cliffem Brumby (Michael Caine), który przekazuje mu kasetę wideo z ostatniego dnia pracy Richiego. Nagranie ujawnia między innymi powiązania z piękną Geraldine (Rhona Mitra) prostytutką pracującą dla Cyrusa Paice'a (Mickey Rourke), producenta filmów porno.
  W trakcie dochodzenia Jack odkrywa, że nic nie jest takie, jakim mogłoby się wydawać, zaś im bliżej jest prawdy, tym więcej pojawia się pytań, również o jego własne motywy zemsty.

 • Jack Carter stara się rozwikłać zagadkę śmierci swojego brata, co wywołuje ciąg nieprzewidzianych zdarzeń. Musi zabijać wszystkich związanych z tą tajemniczą sprawą.
  Powrót Sylvestra Stallone w thrillerze akcji.

  [opis dystrybutora]

 • Jack Carter pracuje w Las Vegas jako egzekutor długów. Wiedzie mu się nie najgorzej, jest najedzony i elegancko ubrany. Dowodem jego powodzenia u płci odmiennej jest dzielenie się z szefem jednej dziewczyny. Teraz jednak Carter ma na głowie ważną sprawe rodzinną. Właśnie otrzymał wiadomośc nagłej śmierci brata i jedzie na jego pogrzeb do Seatle. Nie było go tam ponad 5 lat, traktowany jest więc przez rodzine jak "piąte koło u wozu". Bratowa i bratanica witają go chłodno. Ale nie jest to dla Cartera najważniejsze. Jack nie wierzy że jego brat uważany za przykładnego męża i ojca spowodował po pijanemu wypadek drogowy, w którym sam zginał. Postanawia przeprowadzic prywatne śledztwo w tej sprawie.

 • Jack Carter (Sylvester Stallone), jest mafijnym egzekutorem długów w Las Vegas. Przez całe życie, pochłonięty wymuszaniem spłat zaległych zobowiązań, zaniedbywał sprawy osobiste. Pewnego dnia jego brat, Richard ([person=77589]Michel Cook[/person]), ginie w wypadku samochodowym. Jack podejrzewa, że było to morderstwo. Aby wyjaśnić okoliczności śmierci Ritchiego, wyrusza do Seattle, zabierając ze sobą walizkę wypełnioną najnowocześniejszą bronią.