plakat - Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta (2005)

opisy filmu

(6)
  • Alex Hitchens zwany "Hitchem" (Will Smith) zarabia na życie pomagając nieśmiałym, lękliwym mężczyznom spełnić marzenia, dotyczące zdobycia wyśnionych kobiet. Jest słynny w swoim fachu, ale cały czas stara się zachować anonimowość. Podczas jednego ze spotkań z klientem wpada mu w oko śliczna Sara Melas (Eva Mendes). Miłość spada na niego jak grom z jasnego nieba i w bohaterze zachodzi istotna przemiana. Sara natomiast pozostaje nieustępliwa i za wszelką cenę próbuje zdemaskować sławnego na całym Manhattanie doradcę do spraw kłopotów sercowych. Tymczasem - ma go tuż obok.

  • Alex "Hitch" Hitchens (Will Smith) odpłatnie pomaga nieśmiałym mężczyznom zdobyć wymarzone kobiety. Jednym z jego klientów jest Albert (Kevin James), doradca finansowy Allegry Cole (Amber Valletta), w której jest zakochany. Pewnego dnia Alex poznaje dziennikarkę, Sarę Melas (Eva Mendes), śledzącą każdy krok Allegry. Nieoczekiwanie dla samego siebie, Hitch zakochuje się w pięknej Sarze. Od tej chwili jego życie nie będzie już takie samo...

  • Tytułowy Hitch zarabia na życie, po przez ułatwianie spraw miłosnych, nieśmiałym mężczyznom. Wśród jego klientów jest mało imponujący księgowy Albert, który podkochuje się w swojej pracodawczyni. W trakcie jednego ze spotkań z klientem, Hitch poznaje dziennikarkę, którą udaje mu się poderwać w niebanalny sposób. Niestety główny bohater nie zdaje sobie sprawy, że Sara od dłuższego czasu zajmuje się poszukiwaniem informacji na temat człowieka, który potrafi niczym strzała Amora, nawiązać bliski kontakt między mężczyzną i kobietą. Jednak dziennikarka, także nie podejrzewa o to swojego chłopaka. Cały problem polega na tym, że każdy prawdziwy związek musi opierać się na prawdzie, a jak wiedzą wszyscy - kłamstwo ma krótkie nogi!

  • Alex Hitchens jako student był nieudacznikiem, jakimś sposobem zdobył jednak dziewczynę. Zakochał się i... przyłapał ją w (jak to się ładnie mówi) ramionach innego. Miał złamane serce. Otrząsnął się z tego i teraz jest nałogowym podrywaczem. Żeby tego było mało, pomaga beznadziejnym przypadkom zwrócić na siebie uwagę pięknych dziewczyn. Jego następnym klientem jest Albert. Otyły, niezdarny facet, któremu podoba się jedna z klientek firmy rachunkowej, w której pracuje. Allegra jest piękna i bogata. Hitch pomaga mu oczarować kobietę. Jednocześnie wpada po uszy dla przypadkowo poznanej pani redaktor jednego z poczytnych pism zajmujących się ploteczakmi. Z tego nie może być nic dobrego.

  • Zauroczyła Cię piękna, niedostępna kobieta? Nie wiesz jak ja zdobyć? Ten film zrealizowano specjalnie dla Ciebie! Poznajcie Hitcha (Will Smith) najsłynniejszego nowojorskiego swata. Miłość to jego profesja i za opłatą pomaga nieśmiałym mężczyznom zdobyć wymarzone kobiety - w nie więcej niż trzy randki - gwarantowane! Jest doskonały w swoim fachu, ale cały czas stara się zachować anonimowość. Jednym z jego klientów jest Albert (Kevin James), doradca finansowy bogatej dziedziczki fortuny Allegry Cole (Amber Valletta), w której jest szczerze zakochany. Podczas jednego ze spotkań z klientem Hitchowi wpada w oko śliczna Sara Melas (Eva Mendes). Tymczasem Sara jest dziennikarką i za wszelką cenę próbuje zdemaskować sławnego na całym Manhattanie mistrza w rozwiązywaniu kłopotów sercowych śledząc każdy krok Allegry. Miłość spada na Hitcha jak grom z jasnego nieba i w bohaterze zachodzi istna przemiana. Sara natomiast pozostaje nieustępliwa nie zdając sobie sprawy, że ten, którego szuka znajduje się tuż obok.

  • Alex "Hitch" Hitchens jest wyluzowanym, pewnym siebie facetem, w dodatku znanym nowojorskim "lekarzem serc" - za odpowiednią opłatą pomaga nieśmiałym mężczyznom zdobyć kobiety ich marzeń. Muszą spełniać tylko jeden warunek - naprawdę być w nich zakochanymi. Sam Hitch już od dawna nie jest w żadnym związku. Ciągle bowiem, od szkolnych czasów, ma w sercu ranę, i nie chce się ponownie otworzyć na miłość. Za cel życia postawił sobie sprawianie, aby innych mężczyzn nie spotkał podobny do niego los. Według Hitcha wystarczają trzy "dobrze przygotowane" randki, aby uwieść wymarzoną dziewczynę. Podczas spotkań ze swoim klientem, Albertem, łagodnym księgowym, porażonym urodą Allegry Cole, pięknej dziedziczki fortuny, Hitch odnajduje swoją połówkę w osobie Sary Melas, dziennikarki plotkarskiej kolumny śledzącej każdy krok Allegry. Zatwardziały kawaler, niespodziewanie dla samego siebie, zakochuje się w Sarze. Jednak jego metody, tak skuteczne w pomaganiu innym mężczyznom, w stosunku do Sary Melas wydają się nie działać. Ma ona bowiem na temat miłości wszystko skalkulowane. A może to Sara zainteresowała się Alexem, gdyż jej celem jest zdemaskowanie słynnego na Manhattanie doradcy ds. randek.