Katyń

2007 1 godz. 57 min.
6,9 214 417
ocen społeczności
6,9 10 1 214417
14 209
chce zobaczyć
6,3 10
ocen krytyków
{"rate":6.3,"count":10}
powrót do forum filmu Katyń
 • poland7 ocenił(a) ten film na: 8

  Katyń - Golgota wschodu, miejsce ludobójstwa na polskich oficerach przez oficerów NKWD. Miejsce gdzie 70 lat później życie oddali Polacy chcący upamiętnić zamordowanych na nieludzkiej ziemi. Cześć pamięci poległym w 1940 i 2010. Moje refleksje na temat zmarłych 10 kwietnia 2010 roku: "Pragnęli prawdy o polskiej krwi, przelanej krwi - gdy jej częścią nagle stał się każdy z nich".

  A muzyka do filmu - z pewnością pod Bożym natchnieniem.

  Posłuchajcie tylko motywu przewodniego do filmu Krzysztofa Pendereckiego.

  Mistrzostwo świata, perfekcyjnie dobrana strona muzyczna do zdarzeń przedstawionych w filmie i.... jak się później okazała tego co stało się 70 lat później.

 • Auley ocenił(a) ten film na: 4

  poland7 Każdy Polak powinien wiedzieć, że wrak samolotu to nie pole chwały, dyrygowanie pilotem to głupota, a pośmiertne idealizowanie kiepskiego prezydenta to idiotyzm.

 • poland7 ocenił(a) ten film na: 8

  Auley Jest to forum filmowe, dlatego nie będę tu rozprawiał o polityce.

 • Auley ocenił(a) ten film na: 4

  poland7 Trzeba było do niej nie nawiązywać...

 • poland7 ocenił(a) ten film na: 8

  Auley Jednak moje nawiązanie było czysto sentymentalne aby nie napisać historyczne, nie miało ani cienia nawiązania do bieżącej polityki.

 • Narek ocenił(a) ten film na: 6

  Auley http://www.freewebs.com/calitorial/Don__t_feed_the_Troll.jpg

  no chyba, że kolega tak na poważnie to lol :)

 • poland7 Pięknie napisane i proszę się nie przejmować wpisami yntelygentów typu Auley...Pozdrawiam

 • poland7 ocenił(a) ten film na: 8

  wiktorpoczta Dziękuję za te słowa. Generalnie nie potrzebuję na forum filmowym przepychanek czy dyskusji z tymi jak to Pan napisał "yntelygentami". Dla mnie samo sformułowanie jak rozumiem graniczące z pewnością: "dyrygowanie pilotami" świadczy o tej rzekomej "yntelygencji". Jak na razie po miesiącach usilnych starań nie przedstawiono jakiegokolwiek dowodu na to by piloci działali pod czyimś naciskiem (w domyśle ŚP Prezydenta), a nie brakuje w tym kraju ludzi którym bardzo łatwo przychodzi pomawiać zmarłych. Serdecznie pozdrawiam.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • poland7 ocenił(a) ten film na: 8

  Marik1234 Za przepełnione kalumnią i podłością sformułowanie bardziej przypominające bełkot: "Kolejny Pisodailny troll chce udowodnić że Ruscy zestrzelili Tupolew 10 kwietnia tak jak zestrzelili południowo koreański samolot na Sachalinie", nie dostrzegam najmniejszego sensu prowadzenia z tobą jakiejkolwiek dyskusji.

 • Marik1234 ocenił(a) ten film na: 7

  poland7 Ale idiotyzmem jest mieszanie katolicyzmu z patriotyzmem.

 • poland7 ocenił(a) ten film na: 8

  Marik1234 Tylko szkoda, że ty idiotyzmu nie dostrzegasz w swoich pełnych jadu i oszczerstw opiniach wyrażanych na forum filmowym.

 • Marik1234 ocenił(a) ten film na: 7

  poland7 A ty nie dostrzegasz że katole rżną z pieniędzy podatników ale podatków sami nie płacą. Powinni ich opodatkować, wtedy dowiemy się ile jest prawdziwych wyznawców, stawiam że co najwyżej 10%.

 • poland7 ocenił(a) ten film na: 8

  Marik1234 Idź ty z tymi postulatami do Ruchu jednego pana którego nazwiska nawet nie chcę napisać, a nie na forum filmowe. Co to mnie w ogóle obchodzi do groma jasnego? Rosną temu panu słupki poparcia od walki z Kościołem? Nie zauważyłem, wręcz przeciwnie.

 • Marik1234 ocenił(a) ten film na: 7

  poland7 Nie mam zamiaru głosować na tego pajaca Palikmiota i jego poplecznika Biedronia. Ale mam wrażenie że tacy pseudopatrioci chcą zrobić z Lecha jakiegoś Boga.

 • Cobra_Choke ocenił(a) ten film na: 7

  Marik1234 Żadne Bóg, po prostu to był bardzo mądry i inteligenty facet z jajami, który jako ostatni z bratem chcieli dobrze dla tego kraju. Nic ponad to, ale Polacy jak zawsze lubią jak jest im gorzej więc wybrali to gówno jakie wybrali i od 5 lat plują sobie w brodę, ale i tak pewnie nadal zagłosują na gestaPO bo POlacy do niestety niededukowani debile.

 • poland7 ocenił(a) ten film na: 8

  Cobra_Choke Tylko o jedno Ciebie proszę, nie generalizuj dumnego określenia "Polacy" (chodzi mi o cytat: "Polacy jak zawsze lubią jak jest im gorzej"). Nie można każdego do jednego wora wrzucić.

 • Cobra_Choke ocenił(a) ten film na: 7

  poland7 Przepraszam, masz rację, źle napisałem. Chciałem napisać ''POlacy'' bo inteligentny człowiek nigdy nie będzie chciał zrobić sobie krzywdy, to może zrobić tylko ktoś nieświadomy.