When a Stranger Calls

plakat - Kiedy dzwoni nieznajomy (2006)

opisy filmu

(8)
  • W oddalonym, górskim domku, młoda opiekunka do dzieci Jill Johnson (Camilla Belle) rozpoczyna wieczorną pracę z powierzonymi jej opiece maluchami. Dzieci już śpią, drzwi są zamknięte, alarm nastawiony, wydaje się zatem, że może spokojnie rozejrzeć się po pięknym domu. Wkrótce jednak seria niepokojących telefonów od Nieznajomego, informującego, że "lepiej byłoby, gdyby sprawdziła jak mają się dzieci" sprawia, że Jill wpada w panikę. Kolejne wydarzenia jeszcze bardziej wzmagają niepokój dziewczyny...

  • Remake amerykańskiego filmu z 1979 r. Zapada zmierzch. Młoda opiekunka do dzieci, Jill, ma zająć się wieczorem dwójką maluchów. W nowoczesnym domu mieszczącym się w odludnej górskiej okolicy drzwi są zamknięte a alarm włączony. Dzieci już śpią w swoim pokoju, tak więc wieczór zapowiada się spokojnie. Do czasu gdy dziewczyna odbiera parę niepokojących telefonów od kogoś, kto pyta o samopoczucie dzieci. W końcu głos radzi, by sprawdziła, co się dzieje z maluchami. Jill jest coraz bardziej zaniepokojona, a gdy okazuje się, że mężczyzna, który wydzwania do niej, znajduje się w tym samym domu co ona, wpada w panikę. Wie jednak, że jeśli nie stawi czoła napastnikowi, ona i dzieci mają nikłe szanse na przeżycie.

  • Nastoletnia Jill (Camilla Belle) od czasu do czasu dorabia jako opiekunka do dzieci. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie od niezwykle bogatego małżeństwa. Piękna i ekskluzywna, podmiejska rezydencja oraz dwójka grzecznych pociech, śpiących w swoich sypialniach - wszystko to sprawia, że dziewczyna nie waha się ani chwili. Przekonana, że spędzi spokojny wieczór, jest zaskoczona, kiedy zaczyna odbierać głuche telefony. Początkowo myśli, że to głupie żarty, jednak po pewnym czasie ogarnia ją niepokój. Postanawia więc zadzwonić na policję. Jill wpada w panikę, gdy dowiaduje się, że tajemniczy napastnik dzwoni z wnętrza domu, w którym dziewczyna przebywa...

  • Młoda dziewczyna (Camilla Belle) za karę musi pracować jako opiekunka do dzieci. Podczas opiekowania się dziećmi odbiera serię anonimowych telefonów. Po pewnym czasie zaczyna się bać i dzwoni na policje, która nie przejmuje się tym tak bardzo. W końcu orientuje się, że napastnik jest w domu i, że musi się wydostać z domu. Inaczej ona i dzieci mogą nie przetrwać nocy...

  • Do znajdującej się na odludziu okazałej posiadłości przychodzi opiekunka. Ma ona zająć się dwójką dzieci pod nieobecność rodziców. Kiedy zostaje sama otrzymuje szereg dziwnych telefonów. Głos w słuchawce zdaje się widzieć, co dzieje się w środku. Kobieta wpada w panikę. Jej strach wzrasta, kiedy okazuje się, że telefony wykonywane są z wnętrza domu. Jill aby ratować dzieci i siebie będzie musiała stawić czoła tytułowemu nieznajomemu.

  • Remake thrillera o tym samym tytule z 1978 roku. W pięknym górskim domu, młoda opiekunka Jill Johnson (Camilla Belle) kładzie do snu powierzone jej maluchy. Dzwoni telefon. Nieznajomy nalega, żeby sprawdziła, jak czują się dzieci. Kiedy telefon odzywa się co kilkanaście minut, Jill wpada w panikę. Dom staje się pułapką - gdzieś czai się anonimowe zło. Paraliżujący strach odbiera oddech.

  • Jill jest uczennicą szkoły średniej, która jak wiele jej rówieśniczek dorabia sobie jako opiekunka do dzieci. Podczas gdy jej rówieśnicy bawią się na imprezie zorganizowanej przez uczniów jej szkoły, ona będąc uziemiona przez rodziców ma się zaopiekować dziećmi państwa Mandrakisów, którzy wybierają się na kolację, a potem do kina. Zajeżdżając na miejsce Jill jest oszołomiona wielkością i urokiem domu, a do tego dzieci już śpią więc może robić co jej się tylko podoba. Niestety niedługo może się cieszyć z luksusu, ponieważ spokuj zakłóca jej nieznajomy, który nieustannie di niej wydzwania i z każdym telefonem coraz bardziej przeraża młodą opiekunkę.

  • W pięknej górskiej rezydencji na odludziu, młoda opiekunka do dzieci Jill Johnson (Camilla Belle, "Ballada o Jacku i Rose") zajmuje się pod nieobecność rodziców dwoma maluchami. Wszystko zapowiada się idealnie: drzwi są zamknięte, alarm nastawiony a dzieci śpią w swoich łóżkach...Wkrótce jednak zaczyna rozbrzmiewać seria tajemniczych telefonów od nieznajomego pytającego, jak się mają dzieci. Jill wpada w panikę. Dzwoni na policję, która informuje ją, że telefony pochodzą z wnętrza domu. Przerażonej dziewczynie nie pozostaje nic innego, jak zebrać się na odwagę i stawić czoła nieznanemu przeciwnikowi w grze, w której stawką jest życie lub śmierć.