film

ocen
6,2 10 1 13921
5,8 6
ocen krytyków
Bezrobotny Kaczor Daffy razem z ochroniarzem DJ Drake’m wyrusza na poszukiwania jego uprowadzonego ojca. więcej mniej
Film zawiera 1 scenę po napisach czytaj więcej
Looney Tunes znowu w akcji zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

świat

premiera

nagrody

Animania
Uwielbiam Looney Tunes. Zawsze je lubiłem i pewnie umrę jako ich fan. W domu mam pokaźną kolekcję kaset wideo... ... czytaj więcej
false
Marcin Kamiński
Looney Tunes znowu w akcji
Zwiastun nr 2
nr 2 2009-11-16T11:31:57 https://fwcdn.pl/webv/32/42/13242/thumbnail.13242.4.jpg https://fwcdn.pl/video/38126/looneytunes_action_tlr_m480.360p.mp4

Niedoceniany przez wytwórnię Kaczor Daffy zostaje zwolniony z pracy przez pozbawioną poczucia humoru Kate Houghton (Jenna Elfman). Przymusową eskortę do samych drzwi zapewnia mu ochroniarz DJ Drake (Brendan Fraser), który nagle dowiaduje się, że jego ojciec - słynny aktor i szpieg w jednej osobie - został porwany. Z Daffym u boku, DJNiedoceniany przez wytwórnię Kaczor Daffy zostaje zwolniony z pracy przez pozbawioną poczucia humoru Kate Houghton (Jenna Elfman). Przymusową eskortę do samych drzwi zapewnia mu ochroniarz DJ Drake (Brendan Fraser), który nagle dowiaduje się, że jego ojciec - słynny aktor i szpieg w jednej osobie - został porwany. Z Daffym u boku, DJ wyrusza na ratunek, aby stawić czoła złemu Mr. Charmainowi (Steve Martin) i zbrodniczej Korporacji ACME. W ślad za nimi podążają Kate i Bugs. Studio zdecydowało bowiem, że królik potrzebuje jednak komediowego kompana, a Kate nie może wrócić do pracy, dopóki nie odzyska Daffy'ego dla wytwórni.

boxoffice
$80 000 000
dystrybucja
Warner Bros.
studio
Baltimore Spring Creek Productions / Goldmann Pictures / Lonely Film Productions GmbH & Co. KG. (współudział) / więcej
tytuł oryg.
Looney Tunes: Back in Action
inne tytuły
Looney Tunes: The Movie (tytuł roboczy) USA
Spy Jam (tytuł roboczy) USA
Looney Tunes Back in Action: The Movie USA
Alec BaldwinBryan CranstonTommy Lee JonesRobert De Niro i Kevin Spacey byli rozważani do roli Damiena Drake'a.
Carol BurnettGlenn Close i Jennifer Coolidge były rozważane do roli Matki.
Joel Schumacher i Robert Zemeckis byli rozważani do wyreżyserowania tego filmu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Podoba się

ocenił(a) film na 8

Mój 11-letni syn Piotr był zadowolony,że poszedł na ten film.Podobała mu się akcja.Wiele uznania miał dla scenarzystów Warner Bros.,którzy po raz kolejny wymyślili zajmującą i wesołą historyjkę.A ja się cieszę,że On się cieszy...

Ja rozumiem że wszędzie gdzie się loonki pojawiajają to jakby wspólne uniwersum. Ale mimo to czy ten film powiązany jest z kosmicznym meczem ? ( ta sama zasada wchodzenia do świata Loonków, może jakieś postaci z tamtej produkcji) czy też jest to kompletnie osobny byt ??

j/w
Scena z około 52:52

Może to sentyment (Znowu w akcji obejrzałem dopiero parę lat temu, KM oglądałem już jak byłem mały), może coś w nim było, nie wiem. Jak dla mnie jednak Looney Tunes Znowu w Akcji to zupełnie w porządku film "do obejrzenia", ale bez rewelacji.

Jak dala mnie film dobry. Mam sentyment do looney tunes. Śmieszne sceny chociaż nie było ich dużo ale były. Dobrze znów obejrzeć stare postacie w nowej odsłonie. Oczywiście było nawiązanie do kosmicznego meczu. Podobało mi się że pokazali michael'a jordan'a.