Love and Other Disasters

opisy filmu

(6)
 • Emily Jackson (Brittany Murphy), dla znajomych Jacks, to przebojowa Amerykanka, która błyskawicznie robi karierę w brytyjskim wydaniu luksusowego magazynu mody "Vogue". Żywiołowy temperament i wielkie serce dziewczyny zjednują jej wszystkich pracowników redakcji. W prywatnym życiu Jacks też ma sukcesy, jest mistrzynią w swataniu znajomych: współlokatora Petera (Matthew Rhys), który jest gejem, i Talluli (Catherine Tate), szalonej przyjaciółki, zmieniającej mężczyzn, jak rękawiczki. Czy porządkując życie innym, Jacks rozpozna prawdziwą miłość, gdy ta zapuka do jej drzwi?

 • Emily Jackson - dla znajomych "Jacks" - to przebojowa Amerykanka, która błyskawicznie robi karierę w brytyjskim wydaniu magazynu Vogue. Jej żywiołowy temperament i wielkie serce zjednuje jej wszystkich pracowników redakcji.
  Życie osobiste Jacks również obfituje w sukcesy.
  Jacks jest mistrzynią swatania swoich bliskich: współlokatora-geja Petera i Talluli, zakręconej przyjaciółki, która mężczyzn zmienia jak rękawiczki.
  Czy porządkując życie innym, Jacks rozpozna prawdziwą miłość, gdy ta zapuka do jej drzwi?
  [Opis dystrybutora]

 • Emily Jackson, dla przyjaciół Jacks, pracuje w redakcji brytyjskiego Vogue'a. Jej czas pochłania również swatanie najbliższych przyjaciół - współlokatora Petera, który jest gejem i bogatej Talulli, zmieniającej facetów jak rękawiczki. Jacks, ze strachu przed zaangażowaniem w dalszym ciągu sypia ze swoim byłym, Jamesem.
  Wszystko zmienia się, gdy na jednej z sesji zdjęciowych dziewczyna poznaje Paolo, nowego asystenta znanego fotografa. Od tej chwili jej życie wikła się, powodując wiele, bardziej lub mniej, zabawnych dla widza sytuacji.

 • Emily Jackson, amerykańska stażystka, dostaje posadę asystentki w redakcji brytyjskiego wydania Vogue'a. Jest przebojowa toteż w błyskawicznym tempie udaje jej się zrobić karierę. Również w życiu prywatnym odnosi sukcesy - jest mistrzynią swatania bliskich jej osób: współlokatora Petera Simona, początkującego scenarzystę - geja oraz Talluli - ekscentryczną przyjaciółkę, będącą dotychczas w samych krótkotrwałych  związkach.. Czy w pogoni za szczęściem innych Jacks nie przegapi własnego?

 • Śliczna Amerykanka Emily Jackson (Brittany Murphy), zwana przez przyjaciół Jacks, przyjeżdża do Londynu do pracy w brytyjskiej redakcji magazynu "Vogue". Poza światem wielkiej mody Emily ogromnie interesuje życie uczuciowe przyjaciół. A że chciałaby, aby wszyscy byli szczęśliwi - z zapałem łączy swoich znajomych w pary. Ofiarą tego osobliwego hobby pada między innymi jej współlokator. Peter Simon (Matthew Rhys) jest początkującym scenarzystą. I gejem. Podobnie jak Paolo Sarmiento (Santiago Cabrera), kolega z pracy, asystent fotografa w "Vogue'u". Zdaniem Jacks, wspaniale by do siebie pasowali. W szale swatania przyjaciół Emily zapomina o własnym szczęściu.

 • Jacks, przebojowa Amerykanka, rozpoczęła prace w brytyjskim czasopiśmie mody i wielkiego świata ,,Vogue", stara się pomóc swojemu przyjacielowi Peterowi i zakręconej przyjaciółce Talluli znaleźć prawdziwe uczucie. Rzecz niełatwa, a im bardziej dziewczyna się stara, tym gorzej jej to wychodzi. Na ekskluzywnej sesji zdjęciowej Jack poznaje przystojnego fotografa Paolo. Czy dostrzeże własną szansę na miłość, zanim będzie za późno?

opinie i nagrody
multimedia
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię