My Life Without Me

plakat - Moje życie beze mnie (2003)

opisy filmu

(4)
  • Opowieść o młodej kobiecie, która we wczesnym wieku zachodzi w ciążę i wychodzi za mąż za kolegę ze szkoły. Mieszkając w przyczepie kempingowej z mężem i dwójką dzieci, w ogródku swojej matki, pewnego dnia mdleje. W szpitalu dowiaduje się, że ma raka i nie pozostało jej zbyt wiele czasu. Sporządza więc listę rzeczy, które chciałaby zrobić przed śmiercią. Jednym z wielu podpunktów jest spotkanie mężczyzny, który by się w niej zakochał. Przez ten krótki czas, jaki jej pozostał, stara się załatwić sprawy ze swojej listy.

  • Ann jest 23-letnią kobietą, która zbyt wcześnie wkroczyła w dorosłe życie. W wieku 16 lat została matką i wyszła za mąż za kolegę ze szkoły. Zamieszkali w przyczepie kempingowej, w ogródku jej matki. Starali się sobie radzić najlepiej, jak mogli. Pewnego dnia Ann poczuła się źle. Lekarz, nie będąc w stanie spojrzeć młodej pacjentce w oczy, podał wynik badań. Pozostało jej kilka tygodni życia. Ann ma do wyboru dwie drogi - albo poddać się leczeniu i czas, który jej pozostał, spędzić wśród szpitalnych ścian lub wykorzystać każdą chwilę, jaka jej pozostała.

  • Ann (Sarah Polley) jest 23-letnią mężatką i matką dwóch córek. Mieszka z rodziną w przyczepie kempingowej. Jej życie nie potoczyło się tak, jak sobie to wymarzyła, mimo że wyszła za mąż z wielkiej miłości. Ann ma niewielki bagaż doświadczeń. Mąż, Don (Scott Speedman), jest jej jedynym mężczyzną. Praca sprzątaczki w szkole nie zadowala jej ambicji. Wszystko się zmienia, gdy Ann dowiaduje się, że jest chora na białaczkę i ma przed sobą tylko trzy miesiące życia. Kobieta postanawia doświadczyć tego, czego jeszcze nie doznała. Układa listę rzeczy, które chce zrobić przed śmiercią, m.in. rozkochać w sobie kogoś oraz nagrać taśmy z ostatnimi słowami dla bliskich.

  • Opowieść o młodej kobiecie, która we wczesnym wieku zachodzi w ciąże i wychodzi za mąż za kolegę ze szkoły. Mieszkając w przyczepie kempingowej z mężem i dwójką dzieci, w ogródku swojej matki, pewnego dnia mdleje. W szpitalu dowiaduje się, że ma raka i nie pozostało jej zbyt wiele czasu. Sporządza więc listę rzeczy, które chciałaby zrobić przed śmiercią. Jednym z wielu podpunktów jest spotkanie mężczyzny, który by się w niej zakochał. Przez ten krótki czas, jaki jej pozostał, stara się spełnić swą listę.

    [opis dystrybutora]

opinie i nagrody
multimedia