Niewierna (2002)

Unfaithful

plakat - Niewierna (2002)

opisy filmu

(7)
 • Edward i Connie Sumnerowie są małżeństwem w średnim wieku, które wiedzie dostatnie i wydawałoby się szczęśliwe życie. Jednak pewnego dnia w artystycznej dzielnicy Soho Connie poznaje młodego i przystojnego Francuza - Paula Martela, z którym nawiązuje namiętny romans. Odnajduje w nim to, czego brakowało jej w życiu - smak przygody, odrobinę tajemnicy i element ryzyka. Gdy mąż odkrywa prawdę, postanawia stawić czoła rywalowi.

 • Connie i Edward są ze sobą od wielu lat, mają dom, ciekawe, dobrze płatne prace i 8-letniego syna. Kiedy w ich życie niezauważalnie wkradają się rutyna i nuda, Connie poznaje młodego francuskiego antykwariusza Paula Martela. Między obojgiem szybko wybucha gwałtowna namiętność. Ekscentryczny Paul daje Connie wszystko, czego brakuje statecznemu Edwardowi - przygodę i smak ryzyka. Spotykają się potajemnie w mieszkaniu Paula w artystycznej dzielnicy Soho. Wkrótce ich schadzki przestają być tajemnicą i dochodzi do tragedii.

 • Edward i Connie to solidne małżeństwo z długim stażem, które jednak na pierwszy rzut oka nie poddało się rutynie. Connie nie spełnia się w roli dobrej żony i matki, potrzebuje czegoś innego. Dlatego gdy poznaje przystojnego antykwariusza, mimo początkowego strachu, rzuca się w wir szalonego romansu. Więzi pomiędzy nią a mężem okazują się jednak silniejsze niż przypuszczała. Edward od razu zauważa odmienne zachowanie żony. Z początku toleruje kłamstewka, jednak gdy dowiaduje się prawdy, postanawia dowiedzieć się dlaczego i z kim go zdradziła.

 • Edward i Connie są idealnym małżeństwem, mają ośmioletniego syna i piękny dom. Wiodą szczęśliwe życie do dnia, w którym Connie poznaje przypadkowo młodego, przystojnego Francuza. Szybko nawiązuje z nim namiętny romans, który przeradza się w obsesję. Gdy Edward dowiaduje się prawdy, staje się brutalny i agresywny. Czy w tej sytuacji ich małżeństwo przetrwa?!

 • Ed i Connie Sumnerowie wydają się szczęśliwym małżeństwem. Pewnego dnia kobieta poznaje przystojnego Francuza Paula i nawiązuje z nim romans. Nie potrafią zachować dyskrecji i Ed dowiaduje się o wszystkim. Mężczyzna nie może znieść upokorzenia. Kierowany emocjami odwiedza kochanka żony.

 • Connie i Ed Sumnerowie mieszkają na przedmieściach Nowego Jorku.W ich związek wkrada się rutyna. Pewnego dnia w artystycznej dzielnicy Soho Connie poznaje francuskiego antykwariusza Paula Martela. Zostają kochankami. Ekscentryczny mężczyzna jest całkowitym przeciwieństwem statecznego męża Connie. Kiedy Ed dowiaduje się o romansie żony, postanawia porozmawiać z Paulem. Podczas spotkania dochodzi do wypadku...

 • Diane Lane tworzy znakomitą, nominowaną do Nagrody Akademii kreację w erotycznym thrillerze o namiętności tak potężnej, że jest w stanie pochłonąć i spalić wszystko – i wszystkich – którzy staną jej na drodze.
  Edward i Connie Sumner (Richard Gere, Lane) to małżeństwo z ośmioletnim synem i pięknym domem na przedmieściach Nowego Jorku. Na pozór idealne... Connie poznaje przypadkowo młodego, przystojnego Francuza Paula Martela (Olivier Martinez), z którym nawiązuje romans. Namiętność jednak szybko przeradza się w obsesję. Konsekwencje tej zdrady przybierają śmiertelnie niebezpieczny obrót.

  "Niewierna", którą wyreżyserował Adrian Lyne ("Fatalne zauroczenie"), uwiedzie wszystkie twoje zmysły!