Ona to on (2006)

She's the Man

plakat - Ona to on (2006)

pressbook

STRESZCZENIE

Komedia romantyczna o nastolatce (Amanda Bynes), która chcąc zrealizować swoje marzenie decyduje się udawać swojego brata.

A ciężkie jest życie uznawanego za frajera nowego ucznia i mieszkańca szkolnego kampusu, jeśli jest dziewczyną, która zakochała się w najurodziwszym chłopaku, który z kolei szaleje na punkcie najładniejszej dziewczyny w szkole, która dla odmiany jest pod wielkim urokiem nowego ucznia…

Viola Johnson (Amanda Bynes) miała ważne powody, by podać się za swojego brata bliźniaka, Sebastiana (James Kirk) i zapisać się do szkoły Illyria Prep. Skorzystała z tego, że Sebastian postanowił zdezerterować z zamiarem podbicia muzycznych scen Londynu. Przebrana za brata może grać w piłkę i dokopać drużynie chłopaków ze swojej starej szkoły.

Cała sytuacja komplikuje się, kiedy prawdziwy Sebastian wraca z Londynu o dwa dni za wcześnie…

„Myślę, że jednym z najważniejszych przesłań filmu, jest to, by być zawsze sobą.” – mówi Ewan Leslie. „Udając kogoś innego, Viola dowiaduje się, kim tak naprawdę jest i oraz uczy się wiele o płci przeciwnej. Dotychczas miała dość , co do tego, jacy są chłopcy, podobnie jak oni w stosunku do niej, traktując ją jako typową dziewczynę. Pod koniec bierze to co najlepsze z obu swoich wcieleń – z roli chłopaka i dziewczyny – dzięki czemu staje się lepszą osobą. Uważam, że wielu ludziom spodoba się ten pomysł.”

O PRODUKCJI - GRA SIĘ ZACZYNA
O PRODUKCJI - DRUżYNA
O PRODUKCJI - WEJŚCIE NA BOISKO