Piekło

L'enfer

2005 1 godz. 38 min.
7,0 1 297
ocen społeczności
7,0 10 1 1297
2 546
chce zobaczyć

Paryż, rok 1980 - mężczyzna wychodzi z więzienia i wraca do domu, ale żona brutalnie go wyrzuca. Mężczyzna skacze z piątego piętra. Na rozgrywający się dramat patrzą trzy dziewczynki.
Akcja przenosi się o dwadzieścia lat później. Te same kobiety: matka i trzy córki nie potrafiąc poradzić sobie z przykrym wydarzeniem, nie są w stanie odnaleźć uczuciowej stabilizacji.

Zwolniony z więzienia mężczyzna wdaje się w ostrą kłótnię z żoną. Ich trzy córki będą świadkami tragedii, do której dojdzie w wyniku sprzeczki. To wydarzenie zaważy na ich późniejszym dorosłym życiu... Mija 20 lat. Trzy siostry (Sophie, Céline i Anne) nie potrafią utrzymać więzi rodzinnych. W życiu jednej z nich pojawia się młody, przystojny mężczyzna. Jego zaskakujące wyznanie doprowadzi do zbliżenia sióstr. Czy uda im się pogodzić z przeszłością i rozpocząć nowe życie?

opis dystrybutora dvd

Mieszkające w Paryżu siostry nie utrzymują ze sobą kontaktów. Najstarsza z nich, Sophie (Emmanuelle Beart), obsesyjnie tropi dowody niewierności męża. Najmłodsza Anne (Marie Gillain), studentka architektury, ma romans z żonatym wykładowcą. Natomiast Celine (Karin Viard) to nieufna w stosunku do mężczyzn idealistka. Ona jedna odwiedza niemą, przykutą do wózka inwalidzkiego matkę. Siostry spotykają się, żeby poznać zagadkę z przeszłości.

izabel661
opis użytkownika