film

1h 30m
6,6 25 704
oceny
6,6 10 1 25704
Kat nie ma z kim iść na ślub swojej siostry. Wynajmuje więc Nicka, chłopaka do towarzystwa. więcej mniej
Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

I nie odpuszcze ci az do smierci
Porzucona kobieta to groźne stworzenie. Albo dla siebie - zajada się słodyczami, wydaje całą pensję na zakupy,... ... czytaj więcej
false
Aleksandra Salwa
Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:37:05 https://fwcdn.pl/webv/42/46/14246/z01.14246.4.jpg https://fwcdn.pl/video/119775/the_wedding_date_official_trailer__1.360p.mp4

W tej romantycznej komedii Debra Messing gra Kat, starą pannę z Nowego Jorku, która została zaproszona do rodzinnego Londynu na ślub swojej młodszej siostry. Może to być dla niej tragedia, zwłaszcza, że dochodzi do wniosku, iż nie ma na świecie lepszego mężczyzny od jej ex-narzeczonego, który zostawił ją dwa lata temu. By nie wypadłaW tej romantycznej komedii Debra Messing gra Kat, starą pannę z Nowego Jorku, która została zaproszona do rodzinnego Londynu na ślub swojej młodszej siostry. Może to być dla niej tragedia, zwłaszcza, że dochodzi do wniosku, iż nie ma na świecie lepszego mężczyzny od jej ex-narzeczonego, który zostawił ją dwa lata temu. By nie wypadła blado zatrudnia Nicka (Dermot Mulroney), mężczyznę, który ma na ślubie dotrzymywać jej towarzystwa i udawać nowego chłopaka. Tymczasem Nick staje się terapeutą panny młodej, idealnym kandydatem na szwagra i obiektem westchnien wielu kobiet. Dla Kat znajomość z Nickiem staje się nieoczekiwaną szansą na drugą miłość.

boxoffice
$15 000 000
dystrybucja
Vision Film Distribution
studio
Gold Circle Films (przedstawia) / 26 Films / Visionview Production (współudział)
tytuł oryg.
The Wedding Date
inne tytuły
Something Borrowed (tytuł roboczy) USA
Po konfrontacji z rodziną i przyjaciółmi, Kat wychodzi na deszcz, upuszczając dwie butelki. W następnym ujęciu butelki znikają z trawnika za nią.
Kiedy w Londynie bohaterowie zatrzymują się, by się przebrać, wyraźnie widać amerykańskie znaki "Idź/Stój" na ulicy.
Kiedy Nick uspokaja Kat przy samochodzie jego głowa zmienia pozycję co do jej twarzy w zależności od ujęcia.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Co za idiota tlumaczy tytuly?

użytkownik usunięty

Nie mozna bylo po prostu "randka na slub"? Nieeee ktos postanowil być kreatywny i blyskotliwy, nieudalo się

6/10

ocenił(a) film na 6

Niezły, przyjemnie się ogląda, bardzo dobra gra aktorska Dermota

Polecam! Nietypowy sposób na znalezienie miłości ;-)

Muzyka :)

ocenił(a) film na 7

Film jest łatwy,lekki i przyjemny,a fajnym akcentem jest piosenka Maroon 5 podczas pewnej,dość istotnej sceny ;)

Film o miłości. Poprawiacz humoru :)))
Polecam ;)